Kwiaty we włosach

Nadszedł czas szalonych imprez karnawałowych do białego rana. Żeby wypaść wyjątkowo, warto zadbać o nietuzinkową fryzurę. Podpowiadamy ciekawe pomysły na aranżacje z  kwiatów wplecionych we włosy na różne okazje:  ślubne przyjęcie , studniówkę,  randkę z ukochanych, lub bal przebierańców.

Młodzieżowa fryzura z wpiętymi kwiatami

Jeśli wybierasz się na prywatkę lub szaloną imprezę ze znajomymi to warto pomyśleć o zaskakującym imagu. Zabawne kwiaty wpięte we włosach i brożka z tym samym motywem to idealny dodatek do stroju casual. Ciekawym dodatkiem do fryzury będzie "posypka" z konfetti.

kwiaty, ozdoby, rośliny

Niezwykłe wianki kwiatowe

Jeśli zdecydujemy się na styl romantyczny musimy sięgnąć po sprawdzone formy. Polecamy wianki zarówno z prawdziwych pachnących, łąkowych kwiatów jak i z ich jedwabnych imitacji.

kwiaty, ozdoby, rośliny

fot.: www.worldlovelyweddings.com

Ozboby z kwiatów na karnawał

Choć nie łatwo wykonać taką stylizację zgodnie z zasadami sztuki to warto spróbować. Efekt będzie olśniewający. Misterne fryzury młodych japonek ozdobiono sztucznymi kwiatami.

Kwiaty, ozdoby, rośliny

Fot. Monika i Robert Wiśniewscy

Ekstarwaganckie dodatki biżuteryjne z motywem kwiatowym

Wybierając się na elegancki bankiet w elitarnym gronie należy zadbać o nienaganny strój i fryzurę, ale warto także zabłysnąć czymś wyjątkowym. Oryginalnym dodatkiem  będą gustowne biżuteryjne akcesoria : spinki, wsuwki, opaski i grzebyki. Te ze szlachetnych kamieni stylizowane na kwiaty na pewno przykują uwagę.

kwiaty, rośliny, ozdoby

Fot.: www.etoday.ru

Ślubne fryzury z kwiatami

Każda z nas od dziecka wyobraża sobie dzień ślubu. Liczy się każdy szczegół. Nie mniej ważna niż suknia ślubna jest fryzura. Z wpiętymi kremowymi lub białymi kwiatami będziemy wyglądać świeżo i uwodzicielsko. Kwiaty oczywiście muszą być idealnie dopasowane do kreacji. Jeśli impreza planowana jest do białego rana warto poprosić florystkę by użyła kwiatów które przez całą uroczystość będą prezentowały się efektownie.

kwiaty, rośliny, ozdoby

Fot.www.pinterest.com

Kwiatowe ozdoby na każdą głowę i każdą kieszeń

Kwiatowe ozdoby sprawdzają się zwłaszcza tam gdzie chcemy zwrócić na siebie uwagę. Odważne kompozycje są bardzo pożądane i zawsze efektownie się prezentują. Panie ozdabiają swoje kapelusze kwiatami od Hollywood po Ascot.

kwiaty, ozdoby, rośliny

Fot. Alastair Grant AP

Więcej o: