Skrzynki na listy

Nowoczesne skrzynki na listy mogą być ozdobą ogrodzenia lub budynku. Oferta producentów jest naprawdę bogata.

Skrzynki w amerykańskim stylu

Skrzynka na listy US-MAILBOX firmy Max Knobloch wykonana została z aluminium, odporonego na korozję i uszkodzenia. Do skrzynki przymocowany jest z boku znacznik informujący o obecności w skrzynce nowej poczty. Wystarczy poprosić listonosza o podnoszenie znacznika do góry, kiedy będzie wkładał do skrzynki listy i paczki. Świetny gadżet z pewnością przykuje uwagę wielu ludzi. Wymiary: 48 x 22 x 16 cm. SuperWnętrze.pl, 449 zł

Szklane skrzynki na listy

Skrzynki na listy niemieckiej firmy Keilbach z serii Glasnot. Skrzynki są bardzo ekskluzywne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, stali szlachetnej oraz szkła. Posiadają antykorozyjne zabezpieczenie dzięki czemu odporne są na warunki atmosferyczne przez długie lata. Skrzynki będą się świetnie prezentować przed każdym domem. Wymiary:42 x 43,5 x 12,5 cm. SuperWnetrze.pl, 2933 zł

Ekstrawagancka skrzynka na listy

Wyjątkowa skrzynka na listy Flaschenpost firmy Keilbach wraz z pojemnikiem na gazety mocowana na stalowej sztycy w ziemi. Wykonana jest z odpornego tworzywa sztucznego i stali szlachetnej. Wymiary: średnica  23 x 40 cm. Gwarancja 2 lata. Bunt House, 1849 zł.

Skrzynki na listy z kutego metalu

Dla fanów rękodzieła polecamy fantazyjną skrzynkę z pojemnikiem na listy wykonaną z blachy o grubości 2 mm. Wymiary  50 x 40 cm. Astel, 410 zł

Elegancka skrzynka na listy FUJIAN wykonana z metalu nie ulegającego korozji, do złudzenia przypominającego miedź. Wymiary: 49 x 38 x 15 cm. Bettina, 180 zł

Alumniowe skrzynki na listy

Skrzynka na listy Signo z wizjerem ze szronionego szkła. Wykonana ze stali nierdzewnej zdobi dom i jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję. Skrzynka na listy pięknie prezentuje się razem ze skrzynką na gazety Signo. Wymiary 42 x 43 x 10,5 cm. Fabryka Form, 1499 zł (skrzynka), 439 zł (podajnik na gazety).

Aluminiowa skrzynka na listy Signo wyglądem przypomina kopertę i na pewno zwróci uwagę sąsiadów. W całości została wykonana ze aluminium. Wymiary: 32 x 49 x 11 cm. Fabryka Form, 1499 zł (skrzynka), 369 zł (podajnik na gazety).


Nowczesna skrzynka na listy

Stylowa i nowoczesna skrzynka na listy Vegas niemieckiej marki Max Knobloch. Wykonana ze stali ocynkowanej oraz aluminium w wytłoczone w cienkie paski. Posiada antykorozyjne zabezpieczenie dzięki czemu odporna jest na warunki atmosferyczne przez 10 lat. Ciekawy design dodaje jej atrakcyjnego wyglądu i przyciąga wzrok. Wymiary: 38 x 39 x 21 cm.
SuperWnetrze.pl, 1299 zł.

Skrzynka na listy w angielskim stylu

Stylowa skrzynka na listy.

Niezwykle oryginalna skrzynka na listy. Wykonana  według angielskiego, XIX-wiecznego wzoru. Duża, pojemna, wykonana z metalu polakierowanego na kolor zielony. Drzwiczki zdobi wizerunek kuriera pędzącego na koniu, a u góry pozłacany napis LETTERS. W komplecie dwa kluczyki. Wymiary:  28 cm x 32 cm x 8 cm. Artdecor24.pl

Aluminiowa skrzynka na listy

Skrzynka na listy Wien firmy Max Knobloch, wykonana z aluminium i stali ocynkowanej. Wyróżnia się oryginalnym i stylowym wyglądem. Skrzynka zdobiona jest dużym napisem POST. Nie rdzewieje. Skrzynka będzie się elegancko prezentować przed każdym domem i stanie się jego ozdobą. Wymiary: 38 x 39,5 x 15,5 cm. SuperWnetrze.pl, 1159 zł.

Kolorowa skrzynka na listy

Skrzynka na listy TG-S8 przeznaczona do użytku zewnętrznego. Można ją bez najmniejszego problemu zamontować zarówno na ogrodzeniu jak i na murze. Posiada otwór wrzutowy zabezpieczony klapką, chroniący przed zniszczeniem poczty. Wymiary 21 x 30 x 6 cm. SZB, 31 zł.

Elegancka skrzynka na listy

Skrzynki na listy Arizona niemieckiej firmy Max Knobloch to prawdziwa królowa wśród skrzynek. Jej stylowa lekka konstrukcja sprawia że nie można przy niej przejść obojętnie, . Wykonana z aluminium oraz stali ocynkowanej w kolorze kości słoniowej. Firma ta od 1945 roku produkuje akcesoria dla domu. Ta skrzynka doskonale będzie prezentować się na tle  nowoczesnej architektury. Wymiary: 38 x 39,5 x 20 cm. SuperWnetrze.pl, 1299 zł.

Stylowa skrzynka na listy

Zgrabna i niewielkich rozmiarów skrzynka na listy Atlanta niemieckiej firmy Max Knobloch. która robi wrażenie. Wykonana ze stali nierdzewnej pokryta czerwoną połyskującą farbą. Wymiary:
35,5 x 51,5 x 15 cm. SuperWnetrze.pl, 699 zł.

Więcej o: