Pomysł na taras

Designerskie  meble na tarasie? Nie tylko są piękne, ale również bardzo ergonomiczne wygodne i wykonane z najwyższej jakości trwałych materiałów. Zobacz czy są warte swojej ceny.

Fotele i leżaki

Fotel Wabi Paolo Lenti.  Lekka ażurowa konstrukcja na drewnianym  stelażu. Oparcie oplecione barwionym technorattanem  doskonale komponuje się  z wygodnym siedziskiem i  poduchami. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Komplet składa się z fotela, sofy oraz huśtawki ogrodowej.
Wymiary fotela : 105x96x33 cm
Showroomstore.pl, 30 800 zł

Szezlong Rest z kolekcji mebli ogrodowych zaprojektowana przez duet specjalizujący się w designie zewnętrznym - Harry&Camilla z Kristali. Rama została wykonana z lakierowanego aluminium a obicie z poliestru. Do wyboru są cztery wykończenia ramy (aluminium, biały lakier, czarny lakier oraz szary lakier) oraz cztery kolory pasków poliestrowych (beżowy, brązowy, szary lub czarny)
Wymiary: 69x162x36 cm.
Showroomstore.pl,
7 200 zł

Krzesła

Ten dynamiczny i zarazem ascetyczny projekt krzesła Elephant powstał w studiu Neuland na zlecenie Kristali. Podstawowa wersja wykonana jest z poliuretanu w różnych wersjach kolorystycznych. Nóżki proste lub na płozach wykonane ze stali lakierowanej, chromowanej lub satynowej.
Wymiary: 62x59x44 cm. Na zdjęciu - krzesło wykonane z białego poliuretanu na lakierowanych płozach.
Showroomstore.pl, 1590 zł

Wersja z oliwkowym siedziskiem na metalowych lakierowanych nóżkach. Cena: 1490 zł

Sofy

Łóżko ogrodowe HONOLULU z zadaszeniem wykonane z eko-rattanu. Bardzo wygodne poduszki z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. 
Miloo.pl, 7000 zł

Redford - meble wykonane w najnowocześniejszej technologii. Składają się z poszczególnych elementów, które można ze sobą zestawiać komponując meble według indywidualnych potrzeb. Dominujące barwy to odcienie szarości. Skóra jachtowa to gwarancja wieloletniego użytkowania mebli. Sofa - wymiary: 210x80x68 cm, fotel: wymiary: 80x80x68 cm, stolik: wymiary: 140x70x40 cm.
Miloo.pl, 5500 zł (sofa), 2900 zł (fotel), 1700 zł (stolik)

Pufy

Pufa Shell Paolo Lenti wykonana z włókna Rope Cord. Dostępne w wersji  jednobarwnej i dwubarwnej.
Wymiary : śr. 85 x 27 cm
Showroomstore.pl, 9180 zł


Pufa Afra Paolo Lenti z ręcznie plecionym pokryciem rozpiętym na stelażu.
Wymiary: 165x165x34 cm.
Showroomstore.pl, 36000 zł

Hamak i sofa

Dwuosobowy hamak ze stelażem wyposażony jest w regulowany parasol chroniący przed słońcem i deszczem. Hamak zawiera wygodną poduszkę pod głowę, regulowany parasol przeciwsłoneczny,wodoodporny, łatwy do czyszczenia materac. Stabilna i trwała stalowa konstrukcja. Stelaż malowany jest metodą proszkową.
Wymiary: 210x200x170 cm.
Allegro.pl, 900 zł

Revolve to wielofunkcyjna sofa, która pozwoli nie tylko wygodnie siedzieć, ale i dobrze się wyspać. Łatwo ją zmienić w wygodne łóżko przesuwając o 180 st oparcie. Dzięki dynamicznej linii i funkcjonalności stanowi doskonałą propozycję zarówno do domu, jak i na taras.
Projekt Revolve został wyróżniony prestiżową nagrodą RED DOT 2012, przyznawaną nie tylko za design, ale również funkcjonalność i jakość wykonania.

Sofa zaprojektowana przez: Numen/Fouse, I.Borovnjak & Bratovic.

lepukka.pl, Wymiary: 210x68x76 cm

Wygodne pufy

Seria puf Otto Paolo Lenti ze zdejmowanym pokryciem wykonana z włókien Rope Cord w wersji jednokolorowej bądź dwukolorowej. Pleciona na wzór spirali.
Wymiary : śr. 48 cm
Showroomstore.pl, 3700 zł

Wymiary: śr. 57 cm 
Cena: 4200 zł

Sofy

Sofa modułowa Bench Paola Lenti wykonana z drewna. Moduły posiadają specjalne otwory dzięki którym w dowolny sposób możemy łączyć elementy.
Wymiary przykładowego narożnika na zdjęciu : 328,5x243x35,5. Wysokość 64 cm.
Showroomstore.pl, 68000 zł

Niespotykany komplet mebli wypoczynkowych pokryty specjalną plecionką materiałową BrafaTex przeplataną ze sztucznym rattanem. Plecionka jest plamo- i wodoodporna, nie płowieje na słońcu.  Poduszki z grubego poliestrowego wodoodpornego materiału. Blat stołu wykonany ze SprayStone (szkło hartowane z warstwą sztucznego kamienia imitującego granit). Stelaż aluminiowy. Zestaw dostępny w 2 kolorach: szarym i beżowym.

www.meble-ogrodowe-dekkor.pl, 14500 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.