Ogrodniczy tydzień nowości w Lidlu. Wszystko co potrzebne do ogrodu kupicie już teraz

Wiosna na dobre zawitała w naszych ogrodach. Czas rozpocząć pracę w ogrodzie. W Lidlu od 9 kwietnia można kupić wszystko co będzie potrzebne do pielęgnacji ogrodu. Znajdziecie tam tanie kosiarki, parasole, węże ogrodowe a nawet pergole.

Kosiarka elektryczna 1200 W

Kosiarka została wyposażona w mocną obudowę z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego oraz kółka z profilem nieniszczącym trawników. Jest bardzo lekka.
Kosiarka posiada łatwy w demontażu zbiornik z uchwytem i wskaźnikiem poziomu wypełnienia. Możliwość składania pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Szlifowany nóż ze specjalnej stali z szerokością cięcia 31 cm. 3-stopniowa regulacja wysokości cięcia - ok. 20 / 40 / 60 mm.
Florabest, 199 zł

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu

Nożyce posiadają dwa rodzaje noży: nóż do cięcia krzewów o szerokości cięcia 12 cm i oraz specjalny nóż do cięcia trawy o szerokości 8 cm. Można nimi również ciąć drobne gałązki o grubości 8 mm. 
Urządzenie posiada ergonomiczny uchwyt z antypoślizgową rączką. Czas ładowania akumulatora to ok. 3-5 godzin. Akumulator litowo-jonowy 3,6 V (1500 mah). Łatwa wymiana noży.
Florabest, 88 zł

Elastyczny wąż ogrodowy

Lekki i elastyczny wąż dostępny w kolorze niebieskim i zielonym. Wąż pasuje do zaworów wody o średnicy 26,5 mm i 21 mm oraz do większości systemów wtykowych. Jego powłoka jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Maksymalne ciśnienie robocze: 4,5 bara. Długość węża 15 m.
Florabest, 40 zł

Parasol przeciwsłoneczny

Parasol jest wodoodporny i nie wchłania zabrudzeń, dzięki powłoce Teflon®. Można go wyginać i dostosować do kontu padania słońca. Regulacja wysokości od ok. 170 do 224 cm. Dostępny w 4 kolorach. Średnica 180 cm.
Florabest, 60 zł

Parasol przeciwsłoneczny

Parasol posiada wysoki faktor ochrony przeciw promieniowaniu UV. 3-pozycyjna możliwość zginania. Bezstopniowa regulacja wysokości 180 - 230 cm. Dostępny w 3 kolorach: szarym , czerwonym i białym.
Florabest, ok. 100 zł

Granitowa podstawa do parasola

Stabilna podstawa z granitu o wadze 25 kg. Pasuje do rur parasoli o średnicy 2,5 / 3,2 / 3,8 cm. Florabest, ok. 120 zł.

Zestaw szczotek do czyszczenia na mokro

Szczotka ze złączem do węża ogrodowego i dwiema nasadzanymi końcówkami: ostrą szczotką do uporczywych zabrudzeń oraz miękką do delikatnych powierzchni . Lekki, aluminiowy trzonek teleskopowy o regulacji od 127-193 cm. Florabest, ok. 60 zł.

Bębnem na wąż w zestawie

Wąż jest wykonany z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Wytrzymuje temperatury: od -20 do 60°C. W zestawie: kompaktowy bęben na wąż, elastyczny wąż 10 m, końcówka ogrodowa. Florabest, ok. 65 zł.

Wózek na wąż ogrodowy

Wózek idealny do węży ogrodowych do długości 30 m, średnicy 13 mm. Wymiary: ok. 46 x 35 x 79 cm. Posiada specjalnie wyprofilowane koła, które nie niszczą trawy. Florabest, ok. 60 zł.

Pergola do roślin pnących

Trwały stelaż po wymiarach: 260 x 133 x 38,5 cm. Łuk mocowany jest do ziemi specjalnymi szpikulcami. Florabest, ok. 40 zł.

Więcej o: