Meble ogrodowe - huśtawki ogrodowe, czyli wiosenne wylegiwanie

Nic tak nie relaksuje jak rytmicznie kołysanie się na huśtawce czy hamaku pod gołym niebem.  Taki relaks łagodzi napięcie mięśniowe oraz pozwala na chwilę zapomnienia.

Wisząca sofa

Huśtawka ta zawieszona jest na dwóch łukach z drewna świerkowego. Materiał, z którego wykonane jest siedzisko, to bawełna. Miękkie poduchy z daleka zapraszają do relaksu. Taka huśtawka będzie nie tylko oazą odpoczynku, ale i estetycznym urozmaiceniem każdego ogrodu. Koszt to ok. 2 tysiące zł.

Fotele ponad ziemią

Te kolorowe fotele zawieszone są na trzech łukach, wykonanych także z drewna świerkowego. Miękkie kule obracają się wokół własnej osi, a w razie niepogody osłoni je materiałowy daszek. W sam raz na relaks na okrągło... Koszt to mniej więcej 4 tysiące zł.

Bujanie w stylu retro

Drewniane huśtawki są bez wątpienia dekoracją ogrodu i mają ponadczasowy styl. Przy zakupie warto sprawdzić, czy są wykonane z drewna odpornego na różne warunki atmosferyczne. Cena: ok. 1200 zł.

Siesta na hamaku

Hamak to modna alternatywa dla tradycyjnej huśtawki. Lekki, wygodny i mieszczący nawet dwie osoby. Kolorowe wzory wniosą trochę egzotyki do naszych ogrodów. Są łatwe do przechowywania i bezpieczne. Koszt to ok. 300-400 zł.

W prostocie piękno

Ta huśtawka wpisze się idealnie w gusta osób, które cenią sobie naturalne rozwiązania. Wykonana została z konarów drzew, następnie zaimpregnowana i pomalowana. Z łatwością pomieści trzy osoby. Cena: ok. 800 zł.

Nowoczesny minimalizm

Na polskim rynku dostępne są już huśtawki rodem z zagranicznych katalogów. Króluje tu minimalizm i funkcjonalność. Obok drewna pojawia się stal nierdzewna. Taki styl ma już wielu zwolenników.

Bujanie pod baldachimem

Huśtawka z baldachimem w połączeniu z nowoczesnym designem to miks, który na pewno zrelaksuje po męczącym dniu. Koszt to ok. 1700 zł.

Modnie i wygodnie

Białe miękkie poduchy, rattanowa leżanka, a to wszystko kołyszące się w rytm wiatru... Przyjemność dla oka i ciała.

Romantyczne huśtanie

Huśtawka z aluminium? Czemu nie, dzięki temu jest lekka i łatwa do przechowywania. A przy tym nie traci uroku.

Huśtawka na niepogodę

Pod baldachimem wykonanym z nieprzemakalnego materiału nawet deszczowa aura nie popsuje wiosennego nastroju.

Razem czy osobno?

Ta podwójna huśtawka pozwoli na indywidualny relaks. I każdy może się bujać we własnym tempie...

Więcej o: