Kwiatowe prezenty na Dzień Matki

26 maja, święto wszystkich Mam, zbliża się wielkimi krokami. Kwiaty i bukiety są miłym gestem, jednak nie muszą gościć tylko w wazonach. Z pewnością wiele Mam pielęgnuje swój własny ogród lub uwielbia kwiatowe motywy. Może zainspirują Cię nasze propozycje? Miłego obdarowywania!

Pomocne doniczki

Estetyczne i w intensywnych kolorach doniczki nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Ale to nie wszystko. Oryginalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowany w donicach zintegrowany system nawadniania, który pozwala na gromadzenie zapasów wody w części donicy i samodzielne pobieranie jej przez roślinę. Dzięki temu czynność podlewania wykonywana jest rzadziej, a roślina dysponuje wodą wg własnych potrzeb. I mama może wyjechać na urlop nie martwiąc się o to, kto podleje kwiaty... Koszt to ok. 100 zł.

Kwiaty na dłoniach

W takich rękawicach nawet wyrywanie chwastów stanie się przyjemnością! Są wytrzymałe, profesjonalne a zarazem miłe dla oka...i dłoni. Koszt to ok. 9zł.

Kwiatkami w ziemię

Kto powiedział, że prace w ziemi muszą być monotonne? Te narzędzia doskonale skomponują się z letnimi kwiatami i na pewno poprawią nastrój mamie pracującej w ogrodzie. Cena: ok. 100 zł.

Kwiatowy sekator

Taki sekator z motywem angielskiej róży z pewnością idealnie przytnie wszystkie krzewy i krzewinki. Niecodzienny design tego narzędzia przypadnie do gustu romantycznym mamom. Koszt to 25 zł.

Jaka to roślina?

Te urocze znaczniki do kwiatów i ziół pomogą nie tylko zapamiętać ich nazwy, ale i ozdobią wnętrze kuchni. Sprawdzą się w domu każdej miłośniczki roślin. Koszt: ok. 40 zł.

Różana ściana

A gdyby tak wręczyć mamie kwiaty na... ścianie? Tapeta Rose Garden ociepli klimat domu, zachwyci znajomych i ukoi zmysły po całym dniu. Cena: 1300 zł.Na stylowo

Stalowe pręty, zakola, ręcznie kute łuki... a to wszystko pokryte soczystymi kolorami. Te nowatorskie meble francuskiej firmy ożywią ogród i nastrój. Sam skomponuj specjalnie zadedykowany zestaw, gdyż do wyboru jest szeroka gama kolorów! Cena stołu to ok. 1900 zł, krzesła 700 zł.

Kolorowe podlewanie

Koniec z blaszanymi konewkami! Od teraz konewka nie tylko podlewa, ale i ozdabia. Łagodne linie naczynia i dekoracyjny design dedykowane są wyłącznie kobiecym rękom. Cena: 52 zł.

W prostocie piękno

Połączenie prostej formy narzędzi i energetycznego koloru to przepis na udane prace w ogródku. Tworzywo, z którego zostały wykonane, jest trwałe i łatwe w czyszczeniu. Koszt: 46 zł.

Kwiatowa sałatka

Kwiaty na Dzień Matki mogą gościć także na miskach i salaterkach. Będą dłużej cieszyć oko a podana w nich sałatka z pewnością będzie ucztą dla podniebienia. Cena: ok. 24 zł i ok. 50 zł, w zależności od wielkości.

Do pary

Taka kielnia do kopania oraz widełki do podnoszenia i rozdzielania ziemi zadowolą najbardziej wymagającą mamę. Oba narzędzia wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ich uchwyty są wklęsłe i zaokrąglone. Design ten służy podwójnemu celowi. Po pierwsze, pozwala złożyć narzędzia razem i zaoszczędzić miejsce. Po drugie, podczas przygotowywania gruntu tworzy idealne miejsce na przechowywanie nasion, które mamy zamiar zasiać. Cena tego stylowego kompletu to 213 zł.

Szczypta retro

Ta emaliowana, metalowa konewka w stylu vintage będzie niezwykłym prezentem dla każdej mamy-ogrodniczki. Jej koszt to 105 zł.

Sekator w nowej odsłonie

Cięcie gałęzi przy pomocy tego sekatora będzie czystą przyjemnością. Miękkie uchwyty zwiększą komfort pracy kobiecych rąk, a kolory dodadzą energii. Cena: ok. 23 zł.

Pyszne narzędzia

Zamiast tradycyjnej bombonierki polecamy czekoladę... w kształcie narzędzi ogrodowych! Konewka, grabie, łopatki i sekator jeszcze nigdy nie były takie słodkie. To niezwykłe połączenie smaku z pasją. Koszt: ok. 30 zł.  Wszystkiego najlepszego dla każdej Mamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.