Nietypowe osłonki na doniczki

Na rynku pojawia się coraz więcej oryginalnych osłon na doniczki, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim szukającym czegoś więcej niż tradycyjne donice. Często są ozdobą samą w sobie, gadżetem, który przyciąga wzrok, urozmaica wnętrze domu bądź zdobi ogród. Zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla swoich roślin.

Osłonka dla zapominalskich

Drewniana, bejcowana osłona na doniczkę. Na tabliczce, dla zapominalskich, można napisać kredą co wyrośnie lub już rośnie. Koszt to 25 zł.

W stylu retro

Te emaliowane osłonki z pewnością przypadną do gustu wielbicielom stylu vintage.  Pięknie ozdobią kuchenny parapet każdej romantyczki. Cena kompletu wraz z tacką: 119 zł.

www.lovely-home.pl

Psia osłonka

Ta osłonka na czterech łapach przyciągnie wzrok każdego miłośnika zwierząt i roślin. Oczy psa wykonano z niebieskich szkiełek, głowę i ogon zamocowano na sprężynie. Koszt: 49 zł.

Zwierzęce osłonki

Takie osłonki będą idealnym pomysłem na prezent dla wszystkich ogrodników i nie tylko. Sprawdzą się zarówno jako ozdoba w mieszkaniu, jak i w ogrodzie. Cena: 49 zł.

Fot. www.e-zeko.pl

Coś od siebie

A gdyby tak samemu coś zaprojektować? Ta sosnowa osłonka na doniczkę może być ręcznie ozdobiona techniką decoupage Twoim zdjęciem lub zdjęciem osoby, której podarujemy ten unikatowy upominek. Koszt to 36 zł.

 

Fot. www.osobisteupominki.pl

Filiżanka czy osłonka?

Osłonka na doniczkę w kształcie filiżanki z motywem kwiatowym. Wyeksponuje piękno ulubionej rośliny oraz ozdobi wnętrze domu. Wykonana z dolomitu, z otworem ściekowym na dnie. Koszt: 19 dolarów na ebay.com.

Z przymrużeniem oka

Osłonki na doniczki na kurzych nóżkach - dla tych, którzy do życia podchodzą z humorem. Dodatkowo ich pozycja ponad ziemią umożliwia łatwiejsze wypływanie nadmiaru wody i pozwala dotlenić korzenie. Dostępne w komplecie na ebay.com w cenie 11 dolarów.

Osłonki-wiaderka

Rustykalny komplet czterech osłonek na doniczkę wykonany z drewna. Cztery wiaderka zawieszono na podstawce imitującej koła dawnych kolejek. Taka konstrukcja ozdobi każdy ogród i wyeksponuje rośliny. Koszt na ebay.com to ok. 62 dolary.

Gra w kolory

Geometryczny minimalizm tych kolorowych osłonek na doniczki zapewni elegancję i styl każdemu wnętrzu. Wykonane z włókna szklanego, doskonale podkreślą urodę kwiatów. Cena: 189 zł.

Kwietnik z osłonkami

Ozdobny kwietnik wykonany z postarzanego metalu, który wniesie trochę romantycznego nastroju. Posiada trzy zawieszki na doniczki wraz z wyjmowanymi osłonkami, które wykonano z kamionki. Cena: 275 zł.

Wiklinowa osłonka

Stojący, powitalny kwietnik z wiklinową osłonką na doniczkę idealnie sprawdzi się przy wejściu do domu bądź ogrodu. Prosta, metalowa konstrukcja nie przyćmi urody kwiatów. Koszt: 120 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.