Wyprzedaże ogrodowe - parasole

Wyprzedaże i przeceny mebli ogrodowych wciąż trwają! Tym razem przedstawiamy promocje parasoli ogrodowych - zobacz o ile mniej teraz wydasz!

Parasol ogrodowy Sampdoria

Parasol ogrodowy w korzystnej cenie 18 zł. Poszycie wykonane z  poliestru, rura stalowa, średnica 180 cm, wysokość regulowana: 120-180 cm, wodoodporny. Oferta ważna do 20 lipca, do nabycia w sieci sklepów JYSK.

Parasol ogrodowy Asti

Parasol ogrodowy w trzech letnich kolorach: limonkowym, pomarańczowym i purpurowym. Wykonany z poliestru, średnica: 270 cm, wysokość: 233 cm. Koszt 85 zł zamiast 115 zł. Oferta ważna do 20 lipca, parasol do nabycia w sieci sklepów JYSK.

Żagiel przeciwsłoneczny Pistoia

Alternatywą dla parasoli ogrodowych są żagle przeciwsłoneczne. Ten wykonany jest z poliestru, a długość jego ramion wynosi 360 cm. Przecena z 49, 95 zł na 35 zł. Oferta ważna do 20 lipca, parasol do nabycia w sieci sklepów JYSK.

Parasol ogrodowy Arsita

Biały parasol ogrodowy wykonany z poliestru, średnica: 300 cm, wysokość: 248 cm. Cena: 115 zł zamiast 149 zł. Oferta ważna do 20 lipca, parasol do nabycia w sieci sklepów JYSK.

Parasol ogrodowy Telestar

Elegancki parasol ogrodowy wykonany z mocnej poliestrowej tkaniny o średnicy 500 cm. Wodoodporny, chroni przed słońcem dzięki filtrowi 80 UV. Materiał można zdejmować i prać. Przecena z 3874, 50 zł na 3603, 29 zł. Do nabycia w sklepie internetowym www.meble.ogrodowe.net.

Parasol ogrodowy

Parasol ogrodowy w letnich barwach. Stelaż powstał z egzotycznego drewna, które zostało uzupełnione skórzanymi i stalowymi elementami. Czasza parasola wykonana została z poliestrowego materiału , dzięki czemu jest odporny na promieniowanie UV. Zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi i nie traci pierwotnego koloru pod ich wpływem. Łatwy w obsłudze, średnica: 240 cm. Koszt: 471, 86 zł zamiast 507, 38 zł. Do nabycia w sklepie internetowym www.meblobranie.pl.

Elegancki parasol ogrodowy

Elegancki parasol ogrodowy z drewnianym kijem. Stelaż został w całości wykonany z egzotycznego drewna, podobnie jak parasol na poprzednim zdjęciu - ze skórzanymi i metalowymi dodatkami. Materiał to tkanina poliestrowa o gramaturze 180 g/m2. Średnica: 300 cm, otwierany na korbkę. Do wyboru trzy opcje kolorystyczne. Cena: 2642,41 zł zamiast 2841,30 zł. Do nabycia w sklepie internetowym www.meblobranie.pl.

Parasol ogrodowy Arm de Luxe

Parasol ogrodowy o prostym designie. Jego rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na dowolne ustawienie parasola: regulowana wysokość, kąt nachylenia, obrotowe ustawienie w poziomie. Wymiary: 320 x 320 cm. Czasza wykonana z poliestru, kolor granatowy. Stelaż w kolorze antracyt. Cena: 1490 zł zamiast 1706,76 zł. Do nabycia w sklepie internetowym www.sklep.dajar.pl.

Parasol ogrodowy Easy Sun

Parasol ogrodowy Easy Sun o średnicy 350 cm. Czasza wykonana z poliestru w kolorze czerwonym. Stelaż parasola aluminiowy, parasol można dowolnie ustawiać, w zależności od kąta padania słońca. "Lufcik" w poszewce umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Podstawa parasola wykonana z trwałego tworzywa, zapewnia stabilność po napełnieniu piaskiem lub wodą. Promocja: zamiast 2700 zł - 2300 zł. Do kupienia w sklepie internetowym www.sklep.dajar.pl.

Fot. www.sklep.dajar.pl

Parasol ogrodowy Easy Sun

Ekskluzywny parasol Easy Sun o średnicy czaszy 350 cm. Wykonany z tkaniny Acrylic Dralon -  materiału dodatkowo wzmacnianego, odpornego na przenikanie wody, promieniowanie UV, odbarwianie koloru. Koszt: 1900 zł zamiast 2950 zł. Do nabycia w sklepie internetowym www.sklep.dajar.pl.

Parasol ogrodowy - Tchibo

Parasol ogrodowy w cenie 249 zł - obniżka z 299 zł. Stabilny maszt z twardego drewna z 8 podporami i elementem przesuwnym. Poszycie parasola z wytrzymałego włókna poliestrowego. Do nabycia w sieci sklepów Tchibo.

Parasol ogrodowy we wzory

Stalowy parasol ogrodowy o średnicy 240 cm. Posiada bawełnianą czaszę umocowaną na 8 klinach. Stelaż w kolorze białym wyposażono w wygodny mechanizm łamany, dzięki któremu można ustawić parasol w dowolnej pozycji. Rurki można  złożyć jedna w drugą, co ułatwia przechowywanie parasola. Mocowanie rurek odbywa się za pomocą rączki z tworzywa sztucznego. Cena: 89 zł zamiast 155 zł.

Więcej o: