Domki ogrodowe

Domek ogrodowy - przechowa narzędzia, meble do ogrodu, pozwoli na chwilę relaksu, a większy - nawet na urządzenie małego przyjęcia. Są także domki przeznaczone specjalnie do grillowania. Zadbane i w towarzystwie kwiatów ozdobią nasz ogród - zobacz propozycje drewnianych domków do ogrodu i wybierz coś dla siebie!

Domek ogrodowy Rafael

Drewniany domek ogrodowy o wymiarach 3 x 3 m. Taras i wysunięte zadaszenie mierzą 2 m. Całość wykonana z drewna świerkowego, drzwi i okna przeszklone szybą z pleksi. Do domku dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne okucia, wkręty i gwoździe. Cena: 7900 zł, do kupienia w sklepie internetowym dlg.bazarek.pl.

Domek ogrodowy

Estetyczny domek ogrodowy o wymiarach 4,5 x 3 m. Pomieszczenie ogólne mierzy 8,52 m?, miejsce na narzędzia i kosiarkę - 4,26 m?. Drzwi wykonano z klejonego drewna z szybą mleczną. Do zamówienia na stronie delta-gartenholz.com.

Domek ogrodowy z tarasem

Uroczy domek ogrodowy o wymiarach 3,6 x 2,8 m, długość tarasu: dodatkowe 2,8 m. Przedłużenie dachu wynosi 2,8 m. Wykonany z północnego świerku, oprócz impregnowanych desek fundamentowych całość pozostaje nietknięta. Domek można według własnej inwencji pokryć środkami różnokolorowymi. Do zamówienia na stronie delta-gartenholz.com.

Domek grillowy

Coś dla wielbicieli grillowania - nawet podczas zimnych dni w domku panuje temperatura ok 20 stopni. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej skandynawskiej technologii domek odznacza się walorami estetycznymi i starannym wykonaniem. Zbudowany jest z drewna sosnowego na planie sześcioboku i nie wymaga budowy fundamentów. Całkowita powierzchnia domku wynosi 9,3 m2 i umożliwia grillowanie całej rodzinie. W środku znajduje się grill z regulacją wysokości, 3 ruchome ruszty grillowe, okap z kominem i 5 ławek. Koszt: 16 000 zł. Do nabycia na stronie domekgrilowy.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki

Fot. www.domekgrilowy.pl

Drewniany domek ogrodowy

Drewniany domek ogrodowy do samodzielnego montażu i malowania. Wykonany z drewna sosnowego, do zamówienia dołączona jest papa wierzchniego krycia, śruby, gwoździe. Powierzchnia domku to 2 x 2 m, całość: 4 x 2,5 m, wysokość: 2, 2 m. Za dodatkową opłatą można zamówić ocieplenie. Koszt: 3750 zł - homestore.pl.

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Domek ogrodowy wykonany z drewna świerkowego o powierzchni ok. 2,4 x 3,7 m. Okna są z pleksi, całość waży 950 kg. Dach pokryty jest papą asfaltową. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 8080 zł.

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Spory domek ogrodowy o wymiarach ok. 6,8 x 4,9 m z drewna świerkowego. Powierzchnia podłogi: 21,96 m2, materiał wypełnienia okien: pleksi. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 22 780 zł.

Domek ogrodowy - Leroy Merlin

Domek ogrodowy o wymiarach ok. 2,3 x 2,7 m z drewna świerkowego. Powierzchnia podłogi: 6,30 m2, materiał wypełnienia okien: szyba lub pleksi, waga domku: 482 kg. Do nabycia w sieci sklepów Leroy Merlin, cena: ok. 5060 zł.

Domek ogrodowy Max Plus

Domek ogrodowy o wymiarach  3,5 x 4,25 x 2,55 m (szerokość, długość, wysokość). Wykonany z drewna sosnowego, posiada dwa nieotwierane okna. Pokrycie dachu gontem bitumicznym w kolorach czerwonym lub zielonym. Cena: 4970 zł, do zamówienia na stronie marczak.pl.

Domek ogrodowy Bolek

Domek ogrodowy o powierzchni mieszkalnej 14,5m2, taras: 6,8m2. Konstrukcja domku umożliwia tworzenie wielu opcji, np. ocieplanej, orynnowanej. Dodatkowo istnieje możliwość modyfikacji układu pomieszczeń oraz powiększenia domku. Cena: 12 990 zł, do zamówienia na stronie marczak.pl.

Fot. www.marczak.pl

Domek drewniany z dwoma pomieszczeniami

Domek ogrodowy z dwoma drzwiami jednoskrzydłowymi, dwoma oknami dwuskrzydłowymi oraz pomieszczeniem bocznym. Wykonany z świerku skandynawskiego, wszystkie okna oraz drzwi przeszklone są szybą z pleksi. Do domku dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne okucia, wkręty i gwoździe. Koszt: 9990 zł, do kupienia na sauny.sklepna5.pl.

Domek ogrodowy - Praktiker

Drewniany, niewielki domek o wymiarach 2 x 2,6 m, waga: 280 kg. Drewno nieimpregnowane, do samodzielnego pomalowania. Dobrze sprawdzi się jako pomieszczenie na narzędzia i przybory ogrodowe. Cena: 2499 zł, do kupienia w sieci sklepów Praktiker.

Domek ogrodowy Zebra

Domek ogrodowy z dobudówką na drewno kominkowe. Rozmiar domku: 3 x 3 m, część na drewno: 1 x 3 m. W przybudówce mieści się ok. 6-7 m sześciennych drewna opałowego, może być umieszczona z prawej lub lewej strony domku. Konstrukcja umożliwia samodzielne ocieplenie domku od wewnątrz, wykonany z drewna sosnowego. Cena: 4100 zł, do nabycia w sklepie internetowym altany.info.pl.

domki ogrodowe, drewniane domki

Fot. www.altany.info.pl

Domek ogrodowy dla dzieci

Domek ogrodowy z tarasem dla dzieci. Będzie dobrą skrytką i miejscem zabaw dla najmłodszych. Cena: 1099 zł, do kupienia w sieci sklepów Praktiker.

Więcej o: