Grille ogrodowe - wyprzedaże!

Wyprzedaże ogrodowe ciągle trwają i pozwalają na naprawdę tańsze zakupy. Zobacz gdzie i za ile kupisz grille ogrodowe, grille balkonowe i grille stołowe. Skorzystaj z promocji i sezonowych przecen!

Grill ogrodowy - węglowy

Ogrodowy grill węglowy Weber. Ruszt do pieczenia jest przegubowy, wykonany ze stali pokrytej trzema warstwami niklu, co zapewnia mu odporność na rdzę, dobrze rozprowadza ciepło, a także jest łatwy w czyszczeniu. Zawiera termometr na pokrywie i żeliwną płytę do smażenia. Grill posiada trzy nienagrzewające się, nylonowe uchwyty (jeden na pokrywie, dwa na misie). Średnica: 57 cm, wysokość: 98 cm. Cena: 1019, 15 zł zamiast 1199 zł, do nabycia w sklepie internetowym fide.pl.

Grill turystyczny

Grill turystyczny, w którego skład wchodzą: nieprzywieralna płyta do smażenia, specjalny uchwyt, płyta DVD z przepisami, ruszt do pieczenia. Przyda się podczas wycieczek, pikników i biwaków. Koszt: 569 zł zamiast 599 zł. Do kupienia na stronie grillcenter.pl.

Grill ogrodowy BBQ

Grill ogrodowy w oszczędnym stylu retro. Jest to ocynkowane wiadro, a w środku znajduje się wyjmowany wkład na węgiel. Metalowy uchwyt należy usunąć przed pieczeniem, duże otwory wentylacyjne gwarantują maksymalną cyrkulację powietrza. Średnica: 53 cm, można na nim przygotować jedzenie dla 6 osób. Promocja: z 198 zł na 138, 60 zł. Dostępny także w mniejszej wersji za 77 zł. Do kupienia w sklepie internetowym bellemaison.pl.

grill, grille ogrodowe

Fot. www.bellemaison.pl

Przenośny grill ogrodowy

Poręczny grill, który można ze sobą zabrać na wakacje, piknik czy po prostu na garden party. Zawiera w środku wkład, który ułatwia czyszczenie i opróżnianie węgla. Wymiary: 27 x 18 cm. Dostępny w kolorze czarnym i czerwonym. Cena: 49, 90 zł zamiast 99,90 zł w sieci sklepów Duka.

Grill stołowy

Grill stołowy wykonany z ogniotrwałej porcelany, można z niego korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Posiada system rozpalania ekologicznym żelem oraz specjalnym,  bezdymnym węglem drzewnym. W komplecie dołączono zestaw 4 szczypiec wykonanych ze stali nierdzewnej do przekładania mięsa lub warzyw na grillu oraz uchwyt do zdejmowania palenisk. Wymiary: średnica 30 cm, wysokość 13 cm. Koszt: 299 zł zamiast 399 zł, do kupienia w sklepie internetowym famare.pl.

grill, grille ogrodowe

 

Fot. www.famare.pl

Grill balkonowy

Grill balkonowy to alternatywa dla wszystkich, którzy nie maja ogrodu lub posiadają niewielki balkon. Ma prawie taką samą powierzchnię rusztu jak tradycyjny grill kulisty. Może także zastąpić grill stołowy. Jego łatwość rozkładania i niewielki rozmiar daje również możliwość grillowania na pikniku lub na plaży. Specjalna pokrywa chroni przed deszczem, a podwójny wkład na brykiet przed poparzeniem. Wymiary: (wys./szer./głęb.) 19 x 58 x 18 cm. Przecena: 189 zł zamiast 299 zł, do kupienia w sklepie internetowym famare.pl.

Grill ogrodowy - węglowy

Ogrodowy grill węglowy o klasycznym kształcie. Na pokrywie grilla znajduje się wentyl, który wraz z pozostałymi trzema zapewnia odpowiedni dla pieczenia przepływ powietrza. Ruszt do pieczenia wykonany jest ze stali pokrytej trzema warstwami niklu - jest nierdzewny, dobrze rozprowadza ciepło, łatwo się czyści. Średnica: 57 cm, wysokość: 98 cm. Cena: 679,15 zł zamiast 799 zł, do nabycia w sklepie internetowym fide.pl.

grill, grille ogrodowe

Fot. www.fide.pl

Grill ogrodowy BBQ

Ogrodowy grill na węgiel z okrągłym paleniskiem. Stalową konstrukcję uzupełniono emaliowanymi elementami. Posiada specjalne uchwyty (można zamontować lub nie) do podnoszenia rusztu oraz trzy półki. Pod paleniskiem jest wysuwany popielnik z drewnianą, nienagrzewającą się rączką. Można dokupić pokrowiec w cenie 20 zł. Koszt grilla: 200 zł zamiast 269 zł, do nabycia w sieci sklepów Jysk.

Grill gazowy

Przenośny grill gazowy o średnicy 57 cm. Posiada pięć wymiennych powierzchni do gotowania (wok), smażenia, pieczenia i grillowania oraz miejsce na butlę z gazem. Pojemnik na ściekający tłuszcz jest odpinany i łatwy do umycia. Zużycie gazu: 308 g/h. Do użytku z napełnianymi butlami przy zastosowaniu węża i reduktora do butli gazowych. Przecena z 1147 zł na 1089,65 zł. Do kupienia w sklepie internetowym kamai.pl.

grill, grille ogrodowe

Fot. www.kamai.pl

Grill gazowy

Grill gazowy z czterema palnikami plus jeden boczny. Posiada dwie płyty do grillowania o szerokości 32 cm, ruszt i termometr. Boki grilla wykonane są z bambusa, wymiary po rozłożeniu: 160 x 100 x 60 cm. Koszt: 2150 zł zamiast 4141 zł. Do kupienia w sklepie internetowym kamai.pl.

grill, grille ogrodowe

Fot. www. kamai.pl

Mini grill - różne kolory

Mini grill pokryty emalią w różnorodnej gamie kolorów. Ruszt ze stali nierdzewnej do przygotowywania posiłków ma 27 cm średnicy. Zamykana pokrywa posiada regulowaną wentylację. Uchwyty wykonane z drewna różanego. Łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu. Dobry pomysł na piknik bądź niewielkie przyjęcie w ogrodzie lub na tarasie. Cena 141,48 zł - rabat 30%. Do nabycia w sklepie internetowym trenddecor.pl.

grill, grille ogrodowe

Fot. www.trenddecor.pl

Grill węglowy

Okrągły grill węglowy o średnicy 51 cm. Wykonany ze stali, w kolorze czarnym. Grill wraz z drewnianą półką, która ułatwi przygotowywanie potraw. Cena: 239 zł zamiast 269 zł. Do nabycia w sieci sklepów Praktiker.

Grill węglowy

Grill węglowy z metalową półką. Wykonany ze stali, średnica: 49 cm, kolor srebrno-czarny. Koszt: 139 zł zamiast 159 zł. Do nabycia w sieci sklepów Praktiker.

Grill wiszący

Węglowy grill wiszący na trójnogu. Można go także alternatywnie wykorzystać nad ogniskiem. Średnica: 51 cm, kolor czarny, wykonany ze stali. Promocja: 89,99 zamiast 99,99. Do kupienia w sieci sklepów Praktiker.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.