Meble ogrodowe dla wymagających

Luksusowe meble ogrodowe mają coraz więcej zwolenników. Wygodne leżanki, designerskie komplety wypoczynkowe, materiały najwyższej jakości, niebanalne rozwiązania oraz odpowiednio wysoka cena. Zobacz zdjęcia eleganckich mebli ogrodowych i oceń, czy warto je mieć.

Wielofunkcyjny komplet mebli ogrodowych

Pomysłowy komplet mebli ogrodowych: okrągły stolik ze szklanym blatem oraz cztery spore fotele. Konstrukcja aluminiowa, a całość wykonano z ekologicznego rattanu syntetycznego odpornego na warunki atmosferyczne i promienie UV. Meble można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb i gustu. Cena: 4790 zł, do kupienia w sklepie internetowym meble-ogrodowe-dekkor.com.pl.

luksusowe meble ogrodowe

Fot. www.meble-ogrodowe-dekkor.com.p

Leżanka ogrodowa

Nietypowa leżanka ogrodowa o owalnym kształcie z górną osłoną przeciwsłoneczną, którą można w każdej chwili zdjąć. W komplecie materace o grubości 8 cm. Skłoni do relaksu nawet największych pracoholików. Koszt: 5390 zł, do nabycia w sklepie internetowym meble-ogrodowe-dekkor.com.pl.

meble ogrodowe

Fot. www.meble-ogrodowe-dekkor.com.p

Leżanka ogrodowa - wielozadaniowa

Leżanka ogrodowa, która może być zarówno olbrzymim łóżkiem z baldachimem, jak i kompletem mebli ogrodowych. Po rozdzieleniu składa się z: leżanki, dwóch narożników oraz pufy (może zastąpić stolik). Całość pokryta jest miękkimi poduchami. Wykonana z syntetycznego rattanu. Koszt: 4990 zł, do kupienia w sklepie internetowym meble-ogrodowe-dekkor.com.pl.

meble ogrodowe

Fot. www.meble-ogrodowe-dekkor.com.p

Leżanka ogrodowa - dwuczęściowa

Dwuczęściowa leżanka ogrodowa z materacami w komplecie. Gdy jest złączona, tworzy duże ogrodowe łóżko. Po rozdzieleniu stanowi dwie oddzielne, rattanowe leżanki. Dostępna w trzech kolorach: kawa, czarny, biały. Cena: 2690 zł, do kupienia w sklepie internetowym meble-ogrodowe-dekkor.com.pl.

leżanka ogrodowa

Fot. www.meble-ogrodowe-dekkor.com.p

Huśtawka ogrodowa

Oryginalna, designerska huśtawka ogrodowa, która dobrze sprawdzi się w ogrodzie w stylu śródziemnomorskim. Wyprofilowane siedzenie zapewni przyjemne bujanie. Huśtawka dostępna jest w dwóch kolorach. Cena: 8679 zł, do kupienia w sklepie internetowym klusex.pl.

Łóżko ogrodowe

Ekskluzywne łóżko ogrodowe z baldachimem. Marzenie wszystkich romantyczek i zakochanych. Wymiary: 200 x 160 x 44 cm. Koszt: 9499 zł, do nabycia w sklepie internetowym klusex.pl.

łóżko ogrodowe

Fot. www.klusex.pl

Sofa ogrodowa

Sofa ogrodowa z miękkimi poduchami i zadaszeniem, które schroni przed słońcem bądź deszczem. Wymiary: długość 220 cm, szerokość 140 cm, wysokość 160 cm. Materiał: plecionka z poliuretanu. Estetyczna i elegancka. Cena: 2990 zł, do nabycia w sklepie internetowym irm.pl.

Fotel ogrodowy

Fotel ogrodowy wykonany z technorattanu. Wymiary: 125 x 112 x 83 cm. Materac i poduszki na fotel dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można tworzyć dowolne aranżacje kolorystyczne. W sam raz na leniwe popołudnie w ogrodzie. Cena: 5353 zł, do nabycia w sklepie internetowym sm-line.pl.

fotel ogrodowy

Fot. www.sm-line.pl

Sofa ogrodowa

Sofa ogrodowa wykonana z technorattanu. Wymiary: 178 x 100 x 75 cm. Wygodny mebel dla dwóch osób, które cenią sobie wysoki standard. Poduchy i materac w cenie, dostępne w różnych kolorach. Koszt: 7264, 28 zł. Do nabycia w sklepie internetowym sm-line.pl.

sofa ogrodowa

Fot. www.sm-line.pl

Siedzisko ogrodowe

Ciekawe siedzisko ogrodowe wykonane z aluminium i technorattanu. Pomiędzy fotelami znajduje się miejsce na parasol, które może także służyć jako stolik. Wymiary: 155 x 60 x 90 cm. koszt: 3959, 40 zł. Do kupienia w sklepie internetowym sm-line.pl.

Sofa ogrodowa

Wysoka sofa ogrodowa, która nie tylko pozwoli wypocząć, ale i ozdobi ogród. W cenie jest materac i siedem poduszek - kolory do wyboru. Koszt: 15 534,57 zł, do nabycia w sklepie internetowym sm-line.pl.

Więcej o: