Huśtawki na deszczowe dni

Kiedy zabawa na dworze staje się niemożliwa z uwagi na to, że wciąż pada, alternatywą muszą stać się atrakcje domowe. Na przykład huśtawki przystosowane do zamocowania w mieszkaniu. Gdy się wreszcie przejaśni, można je oczywiście przenieść na dwór.
<B>Kiedy zabawa na dworze staje się niemożliwa z uwagi na to, że wciąż pada, alternatywą muszą stać się atrakcje domowe. Na przykład huśtawki przystosowane do zamocowania w mieszkaniu. Gdy się wreszcie przejaśni, można je oczywiście przenieść na dwór.</B>  
<BR />Huśtawki ze sklepu MebleDlaDziecka.pl mają alpinistyczny system mocowania i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przystosowane są do utrzymania maksymalnie 80 kilogramów, a niektóre z nich są tak skonstruowane, iż może z nich korzystać dwójka dzieci jednocześnie - mowa tu o kapsule kosmicznej, okręcie, czy kolorowym domku leśnego skrzata. Wśród pojedynczych huśtawek znajdzie się coś dla pszczółki, pirata i księżniczki. Na chwilę relaksu zaprasza fotel Chilly. Cena huśtawek waha się od 210 do 1011 zł.
<BR />Huśtawka okręt, 891 zł. Kiedy zabawa na dworze staje się niemożliwa z uwagi na to, że wciąż pada, alternatywą muszą stać się atrakcje domowe. Na przykład huśtawki przystosowane do zamocowania w mieszkaniu. Gdy się wreszcie przejaśni, można je oczywiście przenieść na dwór.
Huśtawki ze sklepu MebleDlaDziecka.pl mają alpinistyczny system mocowania i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przystosowane są do utrzymania maksymalnie 80 kilogramów, a niektóre z nich są tak skonstruowane, iż może z nich korzystać dwójka dzieci jednocześnie - mowa tu o kapsule kosmicznej, okręcie, czy kolorowym domku leśnego skrzata. Wśród pojedynczych huśtawek znajdzie się coś dla pszczółki, pirata i księżniczki. Na chwilę relaksu zaprasza fotel Chilly. Cena huśtawek waha się od 210 do 1011 zł.
Huśtawka okręt, 891 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Huśtawka pszczółka, 210 zł. Huśtawka pszczółka, 210 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Huśtawka dla pirata, 566 zł. Huśtawka dla pirata, 566 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Huśtawka dla księżniczki, 219 zł. Huśtawka dla księżniczki, 219 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Huśtawka kapsuła kosmiczna, 1011 zł. Huśtawka kapsuła kosmiczna, 1011 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Huśtawka domek skrzata, 1011 zł. Huśtawka domek skrzata, 1011 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl
Fotel Chilly, 565 zł. Fotel Chilly, 565 zł. Fot. MebleDlaDziecka.pl