Akcesoria: parasol stojący

Co prawda jesień już w zasadzie za nami, ale pogoda taka, że mogą się jeszcze przydać. Parasole. A skoro parasole, to i stojaki.
PRZEDPOKÓJ. Listopad już za pasem. A to oznacza, że należy się przygotować na deszcz słotę i pluchę. A skoro deszcz to parasole, a skoro parasole to stojaki.
Stojak na parasole Portaombrelli, 419,96 zł, Deco24.pl PRZEDPOKÓJ. Listopad już za pasem. A to oznacza, że należy się przygotować na deszcz słotę i pluchę. A skoro deszcz to parasole, a skoro parasole to stojaki. Stojak na parasole Portaombrelli, 419,96 zł, Deco24.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole przekrój koła, 115 zł, doogro.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole przekrój koła, 115 zł, doogro.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole KING 2, 769,25 zł, Wdobrymstylu.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole KING 2, 769,25 zł, Wdobrymstylu.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Zack Quadro pojemnik na parasole, 363 zł, rossi.pl PRZEDPOKÓJ. Zack Quadro pojemnik na parasole, 363 zł, rossi.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Porttis, 49,99 zł, IKEA PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Porttis, 49,99 zł, IKEA Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole, 633 zł, schaefer-shop.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole, 633 zł, schaefer-shop.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. MAGIS Goccia stojak na parasole, 438 zł, rossi.pl PRZEDPOKÓJ. MAGIS Goccia stojak na parasole, 438 zł, rossi.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Odle żeliwny, 90 zł, doogro.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Odle żeliwny, 90 zł, doogro.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Blow up, 788 zł, FabrykaForm PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Blow up, 788 zł, FabrykaForm Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Leichtbau, 713 zł, FabrykaForm PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Leichtbau, 713 zł, FabrykaForm Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Zack Abilio, 965 zł, CzerwonaMaszyna.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole Zack Abilio, 965 zł, CzerwonaMaszyna.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole z drewna, na zamówienie, estolarz.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole z drewna, na zamówienie, estolarz.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole LOTOS - czerwony, 149 zł, Cellofan.pl PRZEDPOKÓJ. Stojak na parasole LOTOS - czerwony, 149 zł, Cellofan.pl Fot.
PRZEDPOKÓJ. Podłużny stojak na parasole, 249 zł, Cellofan.pl PRZEDPOKÓJ. Podłużny stojak na parasole, 249 zł, Cellofan.pl Fot.
Komentarze (2)
Akcesoria: parasol stojący
Zaloguj się
 • ciotka_ltd

  0

  Przepiekny jest stojak, kosz i popielniczka w jednym Gino Colombiniego, w kolekcji poza transparentnymi (sama je wole) ma jeszcze i matowe, ale tylko biel, czern i srebrny.
  I w UK ten kawalek niezniszczalnego plastiku nie jest tani - kosz z 80-85 funtow, popielniczka - ponad 20. Za to dostawa do domu gratis;)

 • ewa-rudnicka1

  0

  Świetne pomysły. Z parasolami, zwłaszcza mokrymi, zwykle jest kłopot. Stojak załatwia sprawę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX