Meble: dzieciaki to kupią

Dzieci lubią majsterkowanie i lubią, gdy ich pokój ciągle się zmienia (pod ich dyktando, oczywiście). Ucieszą się więc z nowej kolekcji Smart by VOX (w sklepach od połowy lipca).

Meble: dzieciaki to kupią

Dzieci lubią majsterkowanie i lubią, gdy ich pokój ciągle się zmienia (pod ich dyktando, oczywiście). Ucieszą się więc z nowej kolekcji Smart by VOX (w sklepach od połowy lipca). MEBLE DLA DZIECI. 'Meble, które uczą zmieniać świat' to motto dziecięcych i młodzieżowych kolekcji produkowanych przez Meble VOX. Oddaje je również najnowsza kolekcja marki Smart by VOX - mebli stworzonych z myślą o kreatywności i talentach najmłodszych. Proste formy mebli i regularnie rozmieszczone w nich otwory sprawiają, że montaż może być jednocześnie zabawą i nauką.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Meble powstały w procesie Co-Creation. Już na etapie projektowania czerpano z zakresu wiedzy psychologów, socjologów, etnografów oraz samych rodziców. Zostały dobrze przyjęte przez matki, ponieważ wspierają rozwój kreatywności dzieci od najmłodszych lat oraz uczą poprzez zabawę.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Dziecko, pod okiem dorosłego, może samo złożyć szafę, biurko czy łóżko do swojego pokoju.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Każde z nich może 'ubrać' swoje meble w kolorowe blachy, na których można pisać i rysować. Wolne otwory
w ścianach mebli świetnie nadają się do przetykania różnych ozdóbek - to szczególnie spodoba się dziewczynkom.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Neutralne kolory kolekcji sprawiają, że dobrze czuć się w niej będzie zarówno dziewczynka jak i chłopiec.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Prosty system mocowań daje mu także wiele możliwości tworzenia nowych form mebli i zmiany ich wyglądu w każdym momencie.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. Otwory w ścianach mebli są świetnym polem do zabawy. Dziecko może przykręcać dodatkowe elementy - pojemnik z puszek, lampę do czytania, wieszaki i uchwyty na torby czy blachę do pisania i przyczepiania magnesów.

Meble: dzieciaki to kupią

MEBLE DLA DZIECI. W skład kolekcji wchodzą biurka, szafy i łóżka. Kolekcja zaprojektowana została przez Martę Krupińską.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.