Akcesoria praktyczne i zabawne

Zaczęła się już wiosna i warto ożywić wystrój mieszkania. Nasza propozycja to połączenie zabawy z praktycznym zastosowaniem. A może ktoś znajdzie gadżet, do wykorzystania w prima aprilis...

Gazetownik

Front Page - pojemnik na prasę kształtem przypomina przewracające się kartki papieru. Pasuje zarówno do wnętrz zachowanych w stylistyce nowoczesnej, jak i bardziej klasycznych.

Cena: 670 zł

Zoomzoom.pl

Wieszaki ninja

Wieszak na okrycia wierzchnie w przedpokoju, a może wieszaczki na ręczniki w łazience? Przydają się w każdym mieszkaniu. My proponujemy gwiazdy ninja - zabójczo eleganckie.

Cena: 39 zł

4gift.pl

Pojemnik na przyprawy

Kuchnia, żeby była praktyczna wcale nie musi być bardzo duża. Ale jak w małym pomieszczeniu pomieścić wszystkie przyprawy, tak żeby były zawsze pod ręką, ale nie tworzyły bałaganu. Oto świetny sposób. Pojemniki trzymają się stojaka dzięki magnesom. Zawsze pod ręką i łatwo utrzymać w porządku.

Cena: 99 zł

crazyshop.pl

Latający budzik

Ile razy zdarzało wam się nastawić budzik na wczesną godzinę, a następnie tyle razy włączać opcję drzemki, że i tak zaspaliście? Ten produkt jest idealnym rozwiązaniem. W momencie kiedy budzik zaczyna dzwonić, górna część odłącza się i lata po mieszkaniu. Wyłączyć można go dopiero wtedy, kiedy się wstanie i złapie latającą część.

Cena: 119 zł

toys4boys.pl

Podkładka pod kubek

Nikt chyba nie lubi jak na stole czy obrusie zostają okrągłe plamy. Nasza propozycja rozbawi zaproszonych gości i uratuje stół przez zabrudzeniem.

Cena: 39 zł

zoomzoom.pl

Poszewki na poduszki

Nie lubisz jak goście zaglądają ci do sypialni. Te poduszki na pewno odstraszą wszystkich ciekawskich.

Cena: 74 zł

4gift.pl

Zegar z ramką na zdjęcia

Ten przedmiot szczególnie polecamy do małych mieszkań, gdzie liczy się w urządzaniu każdy centymetr. Jest to też dobry pomysł na prezent dla rodziny.

Cena: 139 zł

crazyshop.pl

Popielniczka

Nasza propozycja dla osób palących. Niecodzienna popielniczka w kształcie wiadra strażackiego. Nawet popielniczka może być ozdobą mieszkania!

Cena: 45 zł

toys4boys.pl

Wieszaczki

Nie tylko dla miłośników gry w darty. Zajmują mało miejsca, a do tego są bardzo praktyczne.

Cena: 130 zł

zoomzoom.pl

Zasłona prysznicowa

Poczuj się jak bohater filmu Psychoza. Dzięki tej zasłonce, czas spędzony w łazience będzie ciekawą przygodą.

Cena: 64 zł

4gift.pl

Formeka do jajek

Od teraz każdy może zostać macho w swojej kuchni. Jajko w kształcie pistoletu na pewno lepiej smakuje niż takie o regularnej formie.

Cena: 24zł

crazyshop.pl

Zegar cofający czas

Niby zwykły zegar. Przyjrzyjcie się jednak uważnie. godziny ułożone są w odwrotnej kolejności, a wskazówki podążają w przeciwną stronę niż zazwyczaj. Dzięki temu ma się wrażenie jakby czas się cofał.

Cena: 79 zł

toys4boys.pl

Blokada do drzwi

Kolorowa i praktyczna - czego można chcieć więcej od blokady drzwi. Szczególnie polecamy właścicielom kotów.

Cena: 52 zł

zoomzoom.pl

Stojak na noże

We własnej kuchni możesz poczuć się jak w cyrku, a wszystko dzięki temu stojakowi na noże. Obracające się minikoło, przytwierdzony do niego manekin, a wokół niego śmiertelnie ostre noże.

Cena: 249 zł

4gift.pl

Lustro

Kto powiedział, że lustro musi mieć regularny kształt. Prezentowany produkt wprowadzi trochę ożywienia do każdego mieszkania i każdego pomieszczenia.

Cena: 373 zł

crazyshop.pl

Lampka nocna

Kto jako dziecko nie chciał mieć miecza świetlnego z Gwiezdnych Wojen? Teraz, gdy galaktyka jest już bezpieczna miecz może mieć inne zastosowanie, np. jako lampa nocna.

Cena: 135 zł

toys4boys.pl

Podpórki do książek

Twoja biblioteka pęka w szwach? Nie ma miejsca na nowe książki, a te które już są, nigdzie się nie mieszczą? Dzięki tym podpórkom możesz nieco lepiej zagospodarować regały.

Cena: 171 zł

zoomzoom.pl

wieszak na klucze

Klucze mają to do siebie, że lubią się gubić. Nie ważne czy to klucze do mieszkania, samochodu, czy szopy w ogródku. Ten bezpieczny wieszak pozwoli trzymać je w jednym miejscu, z którego nie mają prawa zniknąć.

Cena: 69 zł

4gift.pl

Wybuchowy wazon

Kwiaty potrafią ocieplić każde wnętrze. A jeżeli dodamy do tego taki wazon to wyjdzie nam mieszanka wybuchowa. Wystrzałowy prezent dostępny w różnych kolorach.

Cena: 117 zł

crazyshop.pl

Muzyczna poduszka

Poduszka z wbudowanym głośnikiem (producent obiecuje, że nie głośnik nie uwiera). Dzięki niej możesz zasypiać słuchając swojej ukochanej muzyki, nie przeszkadzając partnerowi. A może lepiej puścić sobie szum lasu lub łoskot uderzających o skały fal.

Cena: 95 zł

toys4boys.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.