Akcesoria dla prawdziwych twardzieli

Zawsze czułeś, że jesteś stworzony do czegoś więcej niż codzienna rutyna. Gdzieś głęboko w tobie drzemie ukryty bohater. Brakuje ci tylko impulsu, który pozwoli go wyzwolić. Oto zestaw gadżetów, które sprawią, że staniesz się twardszy niż Brudny Harry.

Bombowe kieliszki

James Bond ze swoim martini jest mięczakiem. Pokaż mu, jak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna. Zawstydź go pijąc wybuchowe napoje z bombowych kieliszków (w zestawie dwie sztuki).

107 zł

galerialimonka.pl

Zgniatacz puszek

Prawdziwy twardziel zgniata puszki w dłoni? Głupota. Prawdziwy twardziel wie, że nie ma co się tak męczyć, gdy ktoś może to zrobić za niego. Ktoś, albo coś, tak jak ta prosta maszyna. Poza tym bycie ekologicznym jest sexy.

56 zł

toys4boys.pl

Stojak na noże

Jeżeli jest jakiś typowo męski przedmiot w kuchni to zdecydowanie są to noże. Pokaż swojej kobiecie jak sprawnie się nimi posługujesz. Pomoże ci w tym ten uroczy stojak. W zestawie stojak z pięcioma nożami.

425 zł

toys4boys.pl

Portfel

Na co dzień jesteś spokojnym człowiekiem. Ale jak tylko coś cię zdenerwuje budzi się w tobie demon. Ten portfel jest w takim razie dla ciebie.

69 zł

4gift.pl

Myszka

Dziewczyny mdleją na twój widok i nic dziwnego. Jesteś przecież niepowtarzalnym macho. A niepowtarzalny macho powinien mieć niepowtarzalną myszkę.

85 zł

czerwonamaszyna.pl

Lodowy kufel

Jesteś tak twardy, że wypijesz nawet ciepłe piwo. Ale po co się tak męczyć. Dzięki temu kuflowi twój trunek już nigdy nie przekroczy przyjemnej temperatury.

35 zł

4gift.pl

Lodowe naboje

Zbliża się lato - czas wysokich temperatur. Najważniejszym wyposażeniem domu będą kostki lodu. Dzięki tej formie będziesz mógł strzelić sobie drinka - tak po męsku.

39 zł

toys4boys.pl

Krwawy żel pod prysznic

Na widok krwi robi ci się niedobrze, a przed strzykawką uciekasz w popłochu. Nikt nie musi o tym wiedzieć. A ten żel pod prysznic pozwoli ci zachować image twardziela.

24 zł

4gift.pl

Koszulka bohatera

Nigdy nie rozumiałeś, co kobiety widzą w Johnie McClane ze Szklanej Pułapki? Przecież jesteś równie męski jak on. Ta koszulka uwydatni wszystkie twoje głęboko skrywane atuty.

59 zł

4gift.pl

Alkoholomierz

Prawdziwy mężczyzna zawsze wie kiedy przestać pić. A co jeżeli prawdziwy mężczyzna się zagapi? Wtedy może spojrzeć na miarkę na swoim kuflu i już wszystko jest dla niego jasne.

39 zł (za sztukę)

toys4boys.pl

Wycieraczka

Już od progu pokaż swoim gościom, kto jest głową rodziny w twoim domu. Jednocześnie zasugeruj, że będziesz bronił jak lew swoich bliskich.

99 zł

czerwonamaszyna.pl

Gra football na kosz

Żona zmusza cię do wyrzucania śmieci do kosza. Ale przecież to nie po męsku. Prawdziwy mężczyzna trzyma śmieci na podłodze, gdzie ich miejsce. Ta sprytna nakładka na kosz pozwoli ci zachować twarz. Żona będzie zadowolona, a ty strzelisz sobie gola.

49 zł

Red Onion

Zapaśnicy sumo

Dwóch półnagich spoconych grubasów, próbujących wypchnąć się poza wyznaczone koło. Yeah, to prawdziwie męski sport. Teraz ty też możesz się wcielić w zapaśnika.

35,01 zł

Red Onion

Obcinacz do cygar

Jesteś zagorzałym wrogiem palenia, a od dymy z cygar boli cię głowa? Nieważne. Przynajmniej wszyscy będą się zastanawiali do czego jest ci potrzebny obcinacz na biurku.

113 zł

czerwonamaszyna.pl

Martwy Fred na długopisy

Musisz czasem coś zapisać, ale nigdy pod ręką nie ma długopisu? Oto produkt dla ciebie, a dodatkowo poprawi twój wizerunek twardziela.

39 zł

Red Onion

Karafka Latarnia i cztery kieliszki

Jesteś samotnym wilkiem (morskim), ale nawet samotny wilk musi się czasem napić. A do tego przydałoby się jakieś towarzystwo. Oto zestaw dla ciebie i trzech najbliższych przyjaciół.

99,90 zł

galerialimonka.pl

Timer bomba

Bądź panem i władcą w swojej kuchni. Ale nawet Pan i Władca musi czasem odmierzyć czas. Pomoże w tym zdecydowanie męski timer - bomba.

35 zł

Yego

Fartuszek Military

Przygotowanie posiłków jest ja wojna. W tym mundurze dasz radę wszystkim kotletom i ziemniakom.

35 zł

Yego

Myszka 2

Lubisz szpanować drogimi samochodami. Masz tylko jeden problem - nie stać cię na nie. To rozwiązanie twojego problemu!

106 zł

Yego