Pojemniki z atramentem XL

Oryginalne zbiorniki z atramentem o wysokiej pojemności (XL) firmy Canon pozwalają wydrukować więcej stron mniejszym kosztem - bez rezygnacji z jakości. Pojemniki PIXMA XL umożliwiają wykonanie znacznie większej liczby wydruków niż ich standardowe odpowiedniki, dzięki czemu czas między wymianami jest dłuższy - idealne rozwiązanie, jeżeli dużo drukujesz.

Pojemnik z czarnym atramentem pigmentowym XL

PGI-550PGBK XL

Ten pojemnik z czarnym atramentem pigmentowym o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 1,6-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten czarny atrament pigmentowy służy do drukowania dokumentów. Zapewnia wydruk ostrego, wyraźnego tekstu o dużej trwałości. Pojemnik z atramentem o pojemności 22 ml umożliwia wydrukowanie maks. 620 stron dokumentów formatu A4.

Pojemnik z czarnym atramentem XL

CLI-551BK XL

Ten pojemnik z czarnym atramentem o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 2-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten czarny atrament opracowany na bazie systemu ChromaLife100+ służy do drukowania zdjęć. Pojemnik z atramentem o pojemności 11 ml umożliwia wydrukowanie maks. 1125 kolorowych zdjęć formatu 10 x 15 cm.

Pojemnik z błękitnym atramentem XL

CLI-551C XL

Ten pojemnik z błękitnym atramentem o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 2-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten błękitny atrament opracowany na bazie systemu ChromaLife100+ służy do drukowania dokumentów i zdjęć. Pojemnik z atramentem o pojemności 11 ml umożliwia wydrukowanie maks. 665 stron dokumentów formatu A4.

Pojemnik z purpurowym atramentem XL

CLI-551M XL

Ten pojemnik z purpurowym atramentem o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 2-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten purpurowy atrament opracowany na bazie systemu ChromaLife100+ służy do drukowania dokumentów i zdjęć. Pojemnik z atramentem o pojemności 11 ml umożliwia wydrukowanie maks. 660 stron dokumentów formatu A4.

Pojemnik z żółtym atramentem XL

Ten pojemnik z żółtym atramentem o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 2-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten żółty atrament opracowany na bazie systemu ChromaLife100+ służy do drukowania dokumentów i zdjęć. Pojemnik z atramentem o pojemności 11 ml umożliwia wydrukowanie maks. 685 stron dokumentów formatu A4.

Pojemnik z szarym atramentem XL

CLI-551GY XL

Ten pojemnik z szarym atramentem o wysokiej wydajności umożliwia wydruk nawet 2-krotnie większej ilości materiału niż jego standardowy odpowiednik. Ten szary atrament opracowany na bazie systemu ChromaLife100+ służy do drukowania zdjęć. Pojemnik z atramentem o pojemności 11 ml umożliwia wydrukowanie maks. 275 kolorowych zdjęć formatu 10 x 15 cm.