Zmywanie pod ciśnieniem

Nowe zmywarki do zabudowy Electrolux Inspiration są gwarancją wysokiej jakości i komfortu użytkowania.

W nowej zmywarce nowe programy

W profesjonalnych kuchniach naczynia myje się używając wody pod wysokim ciśnieniem. Tylko Electrolux zapewnia wyższe ciśnienie wody w domowych urządzeniach, gwarantując znakomite efekty zmywania nawet mocno zabrudzonych naczyń. Profesjonalni szefowie kuchni nie mają czasu układać talerzy i garnków w zmywarce i robić jakiejkolwiek selekcji przed myciem. Zmywarki RealLife®  zaprojektowano zgodnie z filozofią profesjonalistów ?załaduj wszystko na raz?, niezależnie od kształtów, rodzajów naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Jest to możliwe dzięki specjalnemu ramieniu FlexiSpray z podwójną osią, które zapewnia doskonałą dystrybucję wody podczas zmywania.

AutFlex, to pierwszy na świecie naprawdę automatyczny program, który wykorzystuje precyzyjny jak laser promień światła, aby ocenić stopień zabrudzenia wody. Pomiary dokonywane są od 2000 do 9000 razy na cykl, a temperatura i ilość wody są stale dostosowywane.

FlexiWash, jest programem w którym temperatura i ciśnienie wody na dole i na górze zmywarki są inne. Pozwala myć w jednym cyklu zarówno delikatne kieliszki jak i bardzo zabrudzone garnki i patelnie.

XtraPower, to program przeznaczony do wyjątkowo zabrudzonych naczyń. Wykorzystuje większą moc czyszczenia i o 40% większe ciśnienie wody.

Zmywarka do zabudowy zintegrowana ESL6810RO:

Zmywarka o szerokości 60 cm z elektronicznym sterowaniem i wyraźnym wyświetlaczem LED. Posiada 8 wygodnych programów zmywania: szkło 45, intensywny 70°, 1 godzina, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie, AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH i 6 temperatur. Cechuje ją wysoka energooszczędność ( klasa A+++) i niskie zużycie wody (10 l) i prądu (1 kWh).  Dużą wygodą jest funkcja Auto-off wyposażona w sygnalizację dźwiękową - automatycznie wyłącza zmywarkę po zakończeniu programu. Suszenie naczyń przebiega niezwykle sprawnie dzięki funkcji DryTech. Niski poziom hałasu (42 dB) nie zaburzy domowej ciszy. Dzięki wygodnemu oświetleniu wnętrza z łatwością wyjmiemy umyte naczynia nawet w nocy. Ulubione programy mycia i opóźnienie startu od 1 do 24 godzin w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania. Zmywarka została wyposażona w programy multilab, FlexiFit -wybór dwóch wysokości górnego kosza, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, Time Saver - możliwość skrócenia długości cyklu, program AutoFlex - automatyczne dopasowanie do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości załadunku, XtraPower.

Sugerowana cena brutto: 4599 PLN

 

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl

Zmywarka do zabudowy zintegrowana ESL4562RO:

Zmywarka o szerokości 45 cm z elektronicznym sterowaniem i 3 cyfrowy wyświetlaczem. Posiada 6 wygodnych programów zmywania: AutoFlex, Eco 50, intensywny 70, 1 godzina, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie i 5 temperatur. Wysoka energooszczędność ( klasa A++) i niskie zużycie wody (10 l) i prądu (0,79 kWh).  Funkcja Auto-off wyposażona w sygnalizację dźwiękową - automatyczne wyłączenie po zakończeniu programu. Szybkie suszenie naczyń  dzięki funkcji DryTech. Poziom hałasu (45 dB). Wygodne oświetlenie wnętrza zmywarki. Ulubione programy mycia i opóźnienie startu od 1 do 24 godzin podnosi komfort użytkowania. System RealLife® z ramieniem natryskowym FlexiSpray, TopShower oraz system Aquasave dba o nasz komfort. Zmywarka została wyposażona w programy multilab, water sensor,fuzy logic, energy saver,FlexiFit -wybór dwóch wysokości górnego kosza, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, Time Saver - możliwość skrócenia długości cyklu.

Sugerowana cena brutto: 3 099 PLN

 

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl

szerokość: 45 cm,

system RealLife® z ramieniem natryskowym FlexiSpray, TopShower oraz system Aquasave,

sterowanie elektroniczne,

3 cyfrowy wyświetlacz,

6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50, intensywny 70, 1 godzina, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie,

klasy: A++/A/A,

zużycie wody: 9 l w programie Eco 50,

zużycie energii: 0,79 kWh w programie Eco 50,

suszenie DryTech,

5 temperatur zmywania,

funkcja Auto Off.

świetlny wyświetlacz Time Beam,

poziom hałasu: 45 dB(A),

indukcyjny silnik pompy,

water sensor,

fuzy logic,

oświetlenie,

opóźnienie startu 1-24 h,

sygnał dźwiękowy,

end,

energy saver,

multilab,

My Favourite,

wybór programu,

wskaźnik braku soli i nabłyszczacza,

Time Saver.

Sugerowana cena brutto: 3 099 PLN

Zmywarka do zabudowy z panelem ESI6710ROX:

Zmywarka o szerokości 60 cm z elektronicznym sterowaniem i 3 cyfrowy wyświetlaczem wykonana ze stali nierdzewnej. Posiada 7 wygodnych programów zmywania: AutoFlex, Eco 50, FLEXIWASH, intensywny 70°, 1 godzina, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie i 5 temperatur. Energooszczędność na poziomie ( klasa A+++) i niskie zużycie wody (10 l) i prądu (1 kWh).  Funkcja Auto-off wyposażona w sygnalizację dźwiękową - automatycznie wyłączy zmywarkę  po zakończeniu programu. Za sprawne suszenie odpowiada funkcja DryTech. Niski poziom hałasu (42 dB). Wygodne oświetlenie wnętrza. Ulubione programy mycia i opóźnienie startu od 1 do 24 godzin w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania.  Zmywarka została wyposażona w programy, water sensor, fuzy logic, energy saver, FlexiFit - wybór dwóch wysokości górnego kosza, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, Time Saver - możliwość skrócenia długości cyklu.

Sugerowana cena brutto: 4 199 PLN


Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl

Zmywarka do zabudowy z panelem ESI4610ROX:

Ta idealna zmywarka dla małych rodzin ma szerokość 45 cm i przeznaczona jest do zabudowy. Jest elektronicznie sterowana i posiada 3 cyfrowy wyświetlacz.  Wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada system RealLife R z ramieniem natryskowym FlexiSpray, TopShower oraz systemem Aquasave. Wyposażona w 6 wygodnych programów zmywania: AutoFlex, Eco 50, intensywny 70, 1 godzina, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie i 5 temperatur. Wysoka energooszczędność ( klasa A++) i niskie zużycie wody (9 l) i prądu (0,79 kWh). Posiada indukcyjny silnik pompy.  Dużą wygoda jest funkcja Auto-off wyposażona w sygnalizację dźwiękową - automatyczne wyłączenie po zakończeniu programu. Skuteczne suszenie naczyń możliwe jest dzięki funkcji DryTech. Niski poziom hałasu (45 dB). Dużym atutem jest oświetlenie zamontowane wewnątrz zmywarki. Ulubione programy mycia i opóźnienie startu od 1 do 24 godzin w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania.  Zmywarka została wyposażona w programy,multilab, water sensor, fuzy logic, energy saver, FlexiFit - wybór dwóch wysokości górnego kosza, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, Time Saver - możliwość skrócenia długości cyklu.szerokość: 45 cm,

Sugerowana cena brutto: 3 449 PLN

Więcej informacji na stronie: www.electrolux.pl