Uniwersalne rozwiązania do domu

Osprzęt Celiane firmy Legrand to nowatorska koncepcja osprzętu elektroinstalacyjnego, która stawia na uniwersalność mechanizmów. Bogactwo kolorów, materiałów, kształtów oraz inteligentnych rozwiązań inspiruje do poszukiwania własnego stylu.

Odcienie fioletu

Nowoczesne wzornictwo oraz szeroka paleta kolorów i materiałów osprzętu Celiane gwarantują, że wnętrze domu będzie perfekcyjne w każdym detalu.

Seria Celiane

Mechanizm: Łącznik bezdotykowy, tytan

Kolor ramki: Linia Frosted, lawendowy

W stylu eko

Dostępne są 2 kolory klawiszy: biały i tytanowy, które doskonale komponują się z ponad 50 rodzajami ramek, wykonanych z tradycyjnych jak i bardzo unikatowych materiałów takich jak: kamień, porcelana, drewno egzotyczne, szkło, tkanina.

Seria Celiane

Mechanizm: Przycisk pojedynczy, tytan

Kolor ramki: Linia Materials, drewno dąb

Gra kontrastów

Uniwersalne kształty i klasyczne kolory pasują do każdego wnętrza. W zależności od projektu mogą komponować się z aranżacją lub stanowić dla niej ciekawy kontrastujący dodatek. Rozwiązania dostępne w serii Celiane zaprojektowane są tak, by zachować równowagę formy i funkcjonalności. Nowatorska paleta barw w połączeniu z wyszukanymi materiałami wykończeń, daje niespotykaną dotąd swobodę w tworzeniu wyjątkowych projektów.

Seria Celiane

Mechanizm: Przycisk pojedynczy, biały

Kolor ramki: Linia Frosted, grejpfrutowy

Karmazynowy przypływ

Ułatwiaj sobie codzienne życie, steruj zamykaniem i otwieraniem rolet i oszczędzaj energię.

 

 

Seria Celiane

Mechanizm: Łącznik sterowania roletami, biały

Kolor ramki: Linia Glazed, karmazynowy

Dyskretna elegancja

Niekonwencjonalny sposób sterowania oświetleniem, przyjazny dla użytkownika jest kluczową zaletą systemu Celiane. Wybierz swój sposób sterowania oświetleniem. W serii Celiane możesz sterować oświetleniem poprzez przestawienie dźwigienki, przyciśnięcie bądź przełączenie klawisza, dotknięcie lub przesunięcie dłoni przed łącznikiem.

Seria Celiane

Mechanizm: Łącznik z dźwigienką, biały

Kolor ramki: Linia Neutral, piaskowy

Kolorowo

Włączenie oświetlenia przez naciśnięcie przycisku umożliwiają łączniki typu PUSH. Połączenie uniwersalnego kształtu prostokąta i okręgu wprowadza nowy wymiar estetyki w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego.

Seria Celiane

Mechanizm: Łącznik typu push, tytan

Kolor ramki: Linia Exclusive, porcelana magia

Liczy się detal

Stwórz własny klimat. Zaprogramuj oświetlenie, rolety, ogrzewanie i uruchamiaj je jednym przyciskiem. Dzięki programowalnym scenariuszom szybko i wygodnie wprowadzisz dobry nastrój do twojego domu. Sterowniki nie potrzebują dodatkowego okablowania, dzięki technologii bezprzewodowej, można je zamontować w dowolnym miejscu w domu.

 

Seria Celiane

Mechanizm: Radiowy łącznik scenariuszy, tytan

Kolor ramki: Drewno klon

Hi - tech

Głównym zadaniem systemów wideodomofonowych jest zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców. Wideodomofon serii Celiane wprowadza dodatkowo szereg udogodnień dla użytkownika: możliwość obsługi bez podnoszenia słuchawki, czy otworzenie i oświetlenie drogi przejścia za pomocą tylko jednego przycisku. Użytkownik może wybrać dowolny dźwięk powiadomienia spośród 13 melodii oraz podgląd z dowolnej kamery. Urządzenie posiada również funkcję automatycznej sekretarki.

 

Seria Celiane

Wideodomofon

Kolor ramki: Nikiel aksamitny

Zawsze modne aluminium

Gniazda informatyczne pozwalają na swobodny dostęp do internetu z każdego miejsca w domu. Nowoczesne rozwiązania dostępne w systemie Celiane, pozwalają na odbieranie różnych sygnałów medialnych: telewizja, internet, telefon, korzystając z tego samego gniazda. System sam wykryje rodzaj podłączonego odbiornika i automatycznie prześle wymagany sygnał.

Seria Celiane

Mechanizm: Gniazdo RJ 45 (telefon/komputer), tytan

Kolor ramki: Linia Anodised, aluminium

Black and white

Pełna swoboda w dostępie do zasilania. Komponuj gniazda według własnych potrzeb, od pojedynczych do pięciokrotnych. Szeroki wybór materiałów: corian, drewno, szkło, porcelana, kamień czy terakota, pozwala dopasować produkty do stylu każdej kuchni. Gniazda będą nie tylko funkcjonalne, ale również idealnie skomponowane ze stylem wnętrza.

Seria Celiane

Mechanizm: Gniazdo zasilające potrójne, tytan

Kolor ramki: Linia Materials, corian czarny

Kojący półmrok

Domowa instalacja powinna zapewniać komfort i wygodę użytkowania. Automatyka domowa My Home Legrand to zestaw funkcji, takich jak sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz wiele innych, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo domowników. Funkcje mogą być łączone w scenariusze dostosowane do stylu życia. Przed położeniem się spać wystarczy jedno przyciśnięcie, aby automatycznie opuścić rolety, zgasić światło i obniżyć temperaturę.

Seria Celiane

Mechanizm: Termostat programowalny

Kolor ramki: Linia Materials, corian czarny