Płytki patchwork ceramiczne i cementowe

Patchwork to nie tylko niejednolita całość, nie tylko coś, co zostało pozszywane z kawałków, lecz także - szachownica. Jako że motyw jest wyjątkowo wdzięczny, chętnie sięgają po niego projektanci - także płytek ceramicznych i cementowych. Dzieląc kafle na mniejsze pola uzyskują bardzo miłe dla oka efekty. Postanowiliśmy sprawdzić, co proponują. I za ile.
Płytki cementowe patchwork Płytki cementowe patchwork Fot. Kolory Maroka

Płytki cementowe patchwork - Kolory Maroka

Płytki cementowe patchworkowe to idealny pomysł na unikalne i oryginalne wykończenie podłogi wnętrza. Dzięki wytrzymałości, która są wynikiem hydraulicznego procesu produkcji, mogą być zastosowane na podłogi we wszystkich rodzajach wnętrz, a także na balkonie. Już dziś mogą zagościć w Twoim domu bądź mieszkaniu, dodając mu nutkę wysublimowanego piękna rodem ze słonecznej Hiszpanii. Kolorymaroka.pl, cena 590 zł/m kw

Płytki cementowe
Fot. Kolory Maroka

Patchwork płytki Realonda - kolekcja Skyros Blanco Gres Deco

Matowe płytki hiszpańskiej marki Realonda. Wymiary: 44.00 x 44.00. Na każdej płytce o wymiarach 44 x 44 cm znajdują się cztery niebieskie wzory na jasnym tle. Powierzchnia płytek jest matowa. Można je stosować na podłodze i ścianie. Reolanda, cena: 92 zł za metr kw.

Płytki jak patchwork - idealne na ściany i podłogi

Skyros aranżacja.Fot. Realonda

Płytki patchwork Aleluia Ceramicas - kolekcja Krea Hidraulico

Rektyfikowane płytki gresowe portugalskiej firmy Aleluia Ceramicas. Wymiary: 59,2 x 59,2 cm. Sprzedawane w pełnych paczkach (1,05 m kw. czyli trzy sztuki). Aleluia, cena: 230 zł

Jak ułożyć płytki w łazience? Aranżacja łazienki bez nudy

Kolekcja Krea HidraulicoFot. Aleluia Ceramicas

Płytki ceramiczne Dune - kolekcja Andy

Błyszcząca mozaika ceramiczna, ścienna. Wymiary: 28,1 x 28,1 cm. Mozaika składa się z 64. kwadratów, każdy z innym wzorem. Produkt sprzedawany na sztuki. Dune, cena 67 zł.

Nowoczesne łazienki: płytki, meble, aranżacje, inspiracje

Andy aranżacjaFot. Dune

Płytki ceramiczne patchwork - Cersanit - kolekcja Bristo Gray Masiauc

Matowe płytki gresowe z nadrukowanym wzorem mozaiki rodzimego Cersanitu. Wymiary: 45 x 45 cm. Cersanit, cena 50 zł za metr kw.

Bristo mosaicFot. Cersanit

Płytki ceramiczne patchwork - Geotiles - kolekcja Flow

Gresowe matowe płytki podłogowe hiszpańskiego producenta Geotiles. Wymiary: 60 x 60 cm. Kafle zostały podzielone na dziewięć pól, z których każde przedstawia inny wzór. Na płytkach dominują odcienie szarości z elementami błękitu. Wydzielone pola nie są kwadratowe, lecz ośmiokątne, a pomiędzy nimi widoczne są kwadratowe elementy, które stanowią ciekawe dopełnienie całości. Świetnie sprawdzą się zarówno na podłodze, jak i ścianie. Sprzedawane są w pełnych paczkach (1,44 m. kw. czyli cztery sztuki). Geolites, cena:49 zł

Flow aFot. Geotiles

Płytka ceramiczna patchwork - Geotiles - kolekcja Manises

Płytki hiszpańskiego producenta Geotiles mają wymiar 60 x 60 cm, matową powierzchnię i składają się z dziewięciu pól, z których każde prezentuje inny, symetryczny wzór w stylistyce retro. Dominuje kolorystyka stalowo-niebieska. Płytki sprawdzą się na podłodze i ścianie. Kolekcja składa się z 4 różnych płytek które pakowane są w taki sposób, aby każde opakowanie zawierało wszystkie dostępne wzory. Geotiles, cena 50 zł za metr kw.

Kolekcja ManisesFot. Geotiles

Płytka ceramiczna Paradyż Płytka ceramiczna Paradyż Fot. Paradyż

Płytki ceramiczne patchwork - Baffin Lappato Decor Absolut

Kolekcja Baffin Lappato Decor Absolut. Płytki mrozoodporne i wodoodporne, maja interesujące wzornictwo i niską ścieralność. Wymiary 60 x 60 cm. Ceramika Pradyż, 119 zł /m kw.

Płytki ceramiczne patchwork
Fot. Paradyż

Płytki cementowe Articima - kolekcja Patchwork

Płytki cementowe marokańskiej firmy Articima. Wytwarzane są ręcznie z cementu, piasku, marmuru oraz pigmentów nieorganicznych. Składają się ze ściśle połączonych ze sobą warstw szarego cementu oraz wielobarwnej warstwy zewnętrznej. Wymiary: 20 x 20 cm. Cena za opakowanie (12 sztuk): 177,12 zł.

Patchwork aranżacjaFot. Articima

Płytki ceramiczne patchwork - Artens Dekor Rainbow Patchwork B

Dekoracyjne płytki naścienne marki Artens. Wymiary: 25 x 60 cm. Artens, cena: 62 zł za sztukę.

RainbowFot. Artens

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.