Domy z użytkowym poddaszem (cztery projekty)

Poddasze to wyjątkowo wdzięczne miejsce dla ciekawych aranżacji przestrzeni. Nic dziwnego, że projekty uwzględniające możliwość zagospodarowania tej powierzchni cieszą się sporym powodzeniem.

LK&911

Projekt domu LK&911 z użytkowym poddaszem i przemyślanym, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Autor - Michał Rubaj z pracowni LK&Projekt. Orientacyjny koszt budowy netto stanu surowego zamkniętego to ok. 255 tys. zł.

projekty domów, dom z poddaszem, nowoczesny domProjekt i wizualizacja pracownia LK&Projekt

Więcej o tym projekcie przeczytasz TUTAJ

Dom pasywny

Dom został zaprojektowany jako pasywny, co oznacza, że wydatki na ogrzewanie będą w przyszłości minimalne. Jego autorzy - Ludwika Juchniewicz-Lipińska i Miłosz Lipiński z pracowni Lipińscy Domy - starali się jak najbardziej ograniczyć koszty budowy.  Stan surowy zamknięty to ok. 270 tys. zł, stan deweloperski - ok 460 tys. zł.

projekty domów jednorodzinnychProjekt i wizualizacja Domy Lipińscy

Więcej o tym projekcie przeczytasz TUTAJ

Niewielki i tani

Nieduży dom z pracowni Domowe Klimaty, autorstwa architekta Jarosława Charkiewicza. Ekonomiczny, łatwy w budowie, tani w realizacji. Przewidywany koszt budowy stanu surowego zamkniętego - ok. 140 tys. zł.

projekty domów, dom jednorodzinny, dom ze stromym dachem, nowoczesny domProjekt pracownia architektoniczna Domowe Klimaty

Więcej o tym projekcie przeczytasz TUTAJ

AJR 19

Projekt domu AJR 19 to budynek o klasycznym stromym dachu, ale o nowoczesnej formie. Rozrysowano go na planie litery "L". Przewidywany koszt netto stanu surowego zamkniętego to ok. 200 tys. zł.

projekty domów, poddaszeProjekt i wizualizacja: AJR Studio Architektury

Więcej o tym projekcie przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Agora SA