Pokój nastolatka: wszystko gra

Pasją Olka jest muzyka. Nic więc dziwnego, że najważniejszym sprzętem w jego pokoju jest keybord, na którym chłopiec często gra. właśnie ten instrument stał się punktem wyjścia dla projektantki aranżującej wnętrze.
<B>Pasją Olka jest muzyka. Nic więc dziwnego, że najważniejszym sprzętem w jego pokoju jest keybord, na którym chłopiec często gra. Właśnie ten instrument stał się punktem wyjścia dla projektantki aranżującej wnętrze.</B>
<BR />Czarno-białą zabudowę, łącznie z biurkiem, wykonano na wymiar. Szafki wyglądają jak bardzo długie klawisze; podobny efekt osiągnięto na przeciwległej ścianie, pomalowanej w poziome pasy. Pasją Olka jest muzyka. Nic więc dziwnego, że najważniejszym sprzętem w jego pokoju jest keybord, na którym chłopiec często gra. Właśnie ten instrument stał się punktem wyjścia dla projektantki aranżującej wnętrze.
Czarno-białą zabudowę, łącznie z biurkiem, wykonano na wymiar. Szafki wyglądają jak bardzo długie klawisze; podobny efekt osiągnięto na przeciwległej ścianie, pomalowanej w poziome pasy. Fot. Monika Filipiuk-Obalek

Pokój nastolatka: wszystko gra

Pasją Olka jest muzyka. Nic więc dziwnego, że najważniejszym sprzętem w jego pokoju jest keybord, na którym chłopiec często gra. Właśnie ten instrument stał się punktem wyjścia dla projektantki aranżującej wnętrze.
Czarno-białą zabudowę, łącznie z biurkiem, wykonano na wymiar. Szafki wyglądają jak bardzo długie klawisze; podobny efekt osiągnięto na przeciwległej ścianie, pomalowanej w poziome pasy.

Pod wiszącymi szafkami zamontowano zmieniające barwę światła taśmy LED. narożne biurko ma tak długi blat, że mieści się na nim również kolekcja owadów. Pod wiszącymi szafkami zamontowano zmieniające barwę światła taśmy LED. narożne biurko ma tak długi blat, że mieści się na nim również kolekcja owadów. Fot. Monika Filipiuk-Obalek

Pokój nastolatka: wszystko gra

Pod wiszącymi szafkami zamontowano zmieniające barwę światła taśmy LED. narożne biurko ma tak długi blat, że mieści się na nim również kolekcja owadów.

Ściana z telewizorem, naprzeciwko okna, została w całości pokryta płytą MDF lakierowaną na wysoki połysk. Z tego samego materiału (w dwóch kolorach) są zrobione wszystkie meble w pokoju. Ściana z telewizorem, naprzeciwko okna, została w całości pokryta płytą MDF lakierowaną na wysoki połysk. Z tego samego materiału (w dwóch kolorach) są zrobione wszystkie meble w pokoju. Fot. Monika Filipiuk-Obalek

Pokój nastolatka: wszystko gra

Ściana z telewizorem, naprzeciwko okna, została w całości pokryta płytą MDF lakierowaną na wysoki połysk. Z tego samego materiału (w dwóch kolorach) są zrobione wszystkie meble w pokoju.

Więcej o: