Pokój nastolatka: na długie lata

Pokój chłopca zaprojektowano tak, by doroślał razem z jego mieszkańcem. Z jednej strony są liczne skrytki na dziecięce skarby, z drugiej - ciekawe rozwiązania i nowoczesne meble dla dorosłego człowieka.
<B>Pokój chłopca zaprojektowano tak, by doroślał razem z jego mieszkańcem. Z jednej strony są liczne skrytki na dziecięce skarby, z drugiej - ciekawe rozwiązania i nowoczesne meble dla dorosłego człowieka.</B>
<BR />Spory metraż pokoju ograniczają skosy. Jednak schowków tu nie brakuje. Mieszczą się w pomysłowej białej zabudowie zrobionej na wymiar i w nietypowym regale z płyty OSB, z pólkami z malowanej płyty MDF. Pokój chłopca zaprojektowano tak, by doroślał razem z jego mieszkańcem. Z jednej strony są liczne skrytki na dziecięce skarby, z drugiej - ciekawe rozwiązania i nowoczesne meble dla dorosłego człowieka.
Spory metraż pokoju ograniczają skosy. Jednak schowków tu nie brakuje. Mieszczą się w pomysłowej białej zabudowie zrobionej na wymiar i w nietypowym regale z płyty OSB, z pólkami z malowanej płyty MDF. Fot. Monika Filipiuk-Obałek

Pokój nastolatka: na długie lata

Pokój chłopca zaprojektowano tak, by doroślał razem z jego mieszkańcem. Z jednej strony są liczne skrytki na dziecięce skarby, z drugiej - ciekawe rozwiązania i nowoczesne meble dla dorosłego człowieka. Spory metraż pokoju ograniczają skosy. Jednak schowków tu nie brakuje. Mieszczą się w pomysłowej białej zabudowie zrobionej na wymiar i w nietypowym regale z płyty OSB, z pólkami z malowanej płyty MDF.

Front szafy pod skosem zdobi fototapeta z widokiem boiska na plaży Copacabana w Rio de Janeiro. To nieprzypadkowy wybór - chłopak lubi grać w piłkę plażową i nożną, o czym świadczą leżące w pokoju piłki. Front szafy pod skosem zdobi fototapeta z widokiem boiska na plaży Copacabana w Rio de Janeiro. To nieprzypadkowy wybór - chłopak lubi grać w piłkę plażową i nożną, o czym świadczą leżące w pokoju piłki. Fot. Monika Filipiuk-Obałek

Pokój nastolatka: na długie lata

Front szafy pod skosem zdobi fototapeta z widokiem boiska na plaży Copacabana w Rio de Janeiro. To nieprzypadkowy wybór - chłopak lubi grać w piłkę plażową i nożną, o czym świadczą leżące w pokoju piłki.

Schowek przedłużający ramę łóżka służy również jako siedzisko. Pościel jest chowana do wysuwanych szuflad. Schowek przedłużający ramę łóżka służy również jako siedzisko. Pościel jest chowana do wysuwanych szuflad. Fot. Monika Filipiuk-Obałek

Pokój nastolatka: na długie lata

Schowek przedłużający ramę łóżka służy również jako siedzisko. Pościel jest chowana do wysuwanych szuflad.

Kącik do pracy został zaaranżowany w surowym stylu - ścianę pokryto metalicznym tynkiem dekoracyjnym. Nowoczesne krzesło i lampy będą dobrze wyglądać nawet wtedy, gdy chłopak dorośnie. Kącik do pracy został zaaranżowany w surowym stylu - ścianę pokryto metalicznym tynkiem dekoracyjnym. Nowoczesne krzesło i lampy będą dobrze wyglądać nawet wtedy, gdy chłopak dorośnie. Fot. Monika Filipiuk-Obałek

Pokój nastolatka: na długie lata

Kącik do pracy został zaaranżowany w surowym stylu - ścianę pokryto metalicznym tynkiem dekoracyjnym. Nowoczesne krzesło i lampy będą dobrze wyglądać nawet wtedy, gdy chłopak dorośnie.

Więcej o:
Komentarze (7)
Pokój nastolatka: na długie lata
Zaloguj się
 • carolla27

  0

  fajne pomieszczenie, ale ta szafa z tyłu.. mi sie nie podoba. Widziałam fajniejsze rozwiazania,

 • melisa33

  0

  Ja urządzałam pokój dziecka ze Studiem Prostych Form. Jest idealny! Moja córcia go uwielbia.

 • karolinaportka11

  0

  Bardzo przemyślana decyzja . Pokuj dla nastolatki przepiękny , pogłebiony w marzeniach . Kolor odpowiedni dla dziewczyny ;DD Pozdrawiam .

 • Gość: nastolatek

  Oceniono 2 razy 0

  ten pokoj nie zacheca do poszkolnego fapa... :(

 • Gość: user 0002

  0

  zdjęcie nr 1 - kiepskie. Zimne wnętrze, ostra czerwień bez tła dla siebie. Do tego skos - wszystko tylko nie spokój. Nastolatki nie potrzebują podkręcenia.
  zdjęcie nr 2 - bardzo fajne. Tapeta z motywem przestrzeni jest dobrą przeciwwagą dla skosów.

 • user0001

  0

  Laptop to zachęta do korzystania z komputera w łóżku, to bardzo kiepski pomysł z punktu widzenia ergonomii.

  Brakuje mi klasycznego biurka, takiego by do klawiatury i myszy na półce pod blatem roboczym był dostęp nawet wtedy, gdy na blacie są zeszyty i podręczniki.

  Gdzie jest miejsce by wygodnie położyć się z książką, a może projektanci założyli, że lektury odbębni się z bryków?

  Krzesło nie będzie na długie lata, krzesło dla 10-12 latka ma inne wymiary niż krzesło dla osoby mającej 180cm wzrostu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX