Zrób to sam: szafka w reliefowe wzory

Po przemalowaniu i udekorowaniu wypukłymi motywami roślinnymi zwykła szafka zyskała nie tylko urodę, ale również styl.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Po przemalowaniu i udekorowaniu wypukłymi motywami roślinnymi zwykła szafka zyskała nie tylko urodę, ale również styl.
Finezyjnie ozdobiony mebel znakomicie teraz harmonizuje z wystrojem sypialni. ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Po przemalowaniu i udekorowaniu wypukłymi motywami roślinnymi zwykła szafka zyskała nie tylko urodę, ale również styl. Finezyjnie ozdobiony mebel znakomicie teraz harmonizuje z wystrojem sypialni.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Z szafki papierem ściernym usuwamy stary lakier i usuwamy pył.  ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Z szafki papierem ściernym usuwamy stary lakier i usuwamy pył.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Nanosimy pędzlem warstwę lakieru koloryzującego w kolorze białym (np. Daxol). Po 3-4 godzinach nakładamy drugą warstwę i pozostawiamy do wyschnięcia (trwa to do 6 godz.). ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Nanosimy pędzlem warstwę lakieru koloryzującego w kolorze białym (np. Daxol). Po 3-4 godzinach nakładamy drugą warstwę i pozostawiamy do wyschnięcia (trwa to do 6 godz.).
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Przyklejamy gotowy szablon taśmą malarską. Nakładamy pastę Anticco zabarwioną kolorantem fiolet grubości szablonu. ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Przyklejamy gotowy szablon taśmą malarską. Nakładamy pastę Anticco zabarwioną kolorantem fiolet grubości szablonu.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Po naniesieniu pasty zdejmujemy ostrożnie szablon i od razu myjemy go. Szafkę zostawiamy na 4-6 godz., by dobrze wyschła. ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Po naniesieniu pasty zdejmujemy ostrożnie szablon i od razu myjemy go. Szafkę zostawiamy na 4-6 godz., by dobrze wyschła.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Znów przykładamy szablon w to samo miejsce i metodą tampowania (lekko dotykając) nanosimy cienką warstwę farby do szablonów Silver. Szablon zdejmujemy.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Znów przykładamy szablon w to samo miejsce i metodą tampowania (lekko dotykając) nanosimy cienką warstwę farby do szablonów Silver. Szablon zdejmujemy.
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Do szuflad przykręcamy ozdobne gałki, np. szklane (cena 28,60 zł/szt.). ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Do szuflad przykręcamy ozdobne gałki, np. szklane (cena 28,60 zł/szt.).
ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Ekspert Castoramy Grzegorz Czajewski radził nam jak fachowo udekorować szafkę. ZRÓB TO SAM: SZAFKA W RELIEFOWE WZORY. Ekspert Castoramy Grzegorz Czajewski radził nam jak fachowo udekorować szafkę.
Więcej o: