Mieszkanie w kolonialnym stylu

Solidne meble w stylu kolonialnym, posążki Buddy, dostojne brązy i beże. Choć to mieszkanie w warszawskim bloku, już od progu można się tu poczuć niczym w dalekich Indochinach.
Polak ma mniejsze mieszkanie niż Anglik, ale znacznie więcej wydaje na jego utrzymanie Polak ma mniejsze mieszkanie niż Anglik, ale znacznie więcej wydaje na jego utrzymanie
Aranżacje. Z pokoju wychodzi się do miniogródka. Kanapa i fotele są tapicerowane spatynowaną skórą. Okna sięgające od podłogi do sufitu zdobią zasłony klasycznie upięte w fałdy. Aranżacje. Z pokoju wychodzi się do miniogródka. Kanapa i fotele są tapicerowane spatynowaną skórą. Okna sięgające od podłogi do sufitu zdobią zasłony klasycznie upięte w fałdy.
Aranżacje. Meble kuchenne współgrają z wystrojem otwartej przestrzeni dziennej. Mają prostą formę, fronty wykończone dębowym fornirem. Gres na podłodze przypomina naturalny kamień. Blat roboczy oświetlają halogeny niemal niewidoczne w podwieszanym suficie. Na pierwszy plan wysuwa się natomiast lampa w stylizowanej oprawie zawieszona nad stołem. Aranżacje. Meble kuchenne współgrają z wystrojem otwartej przestrzeni dziennej. Mają prostą formę, fronty wykończone dębowym fornirem. Gres na podłodze przypomina naturalny kamień. Blat roboczy oświetlają halogeny niemal niewidoczne w podwieszanym suficie. Na pierwszy plan wysuwa się natomiast lampa w stylizowanej oprawie zawieszona nad stołem.
Aranżacje. Stare sztychy, figurki i porcelanowe naczynia - dekoracyjnych drobiazgów nie ma tu zbyt wiele, ale są gustowne i dobrane ze smakiem. Aranżacje. Stare sztychy, figurki i porcelanowe naczynia - dekoracyjnych drobiazgów nie ma tu zbyt wiele, ale są gustowne i dobrane ze smakiem.
W przedpokoju - dębowa podłoga. Deski są fazowane, czyli mają lekko ścięte krawędzie. Wzrok przyciąga też wysokie lustro w surowej drewnianej ramie. W przedpokoju - dębowa podłoga. Deski są fazowane, czyli mają lekko ścięte krawędzie. Wzrok przyciąga też wysokie lustro w surowej drewnianej ramie.
Aranżacje. Łazienka wyłożona płytkami trawertynu wpisuje się w aranżację całego mieszkania - wystrój jest prosty, dość surowy. Aranżacje. Łazienka wyłożona płytkami trawertynu wpisuje się w aranżację całego mieszkania - wystrój jest prosty, dość surowy.
Aranżacje. Suto marszczona kotara za wezgłowiem łóżka zakrywa okno, wycisza i ociepla wnętrze. Gospodarze w ogóle nie odsłaniają okna - światło wpada przez oszklone drzwi na drugiej ścianie, prowadzące do ogródka. Aranżacje. Suto marszczona kotara za wezgłowiem łóżka zakrywa okno, wycisza i ociepla wnętrze. Gospodarze w ogóle nie odsłaniają okna - światło wpada przez oszklone drzwi na drugiej ścianie, prowadzące do ogródka.
Więcej o: