Apteczka w domu

Apteczka, czyli podręczne miejsce na najbardziej potrzebne akcesoria pierwszej pomocy. Przedstawiamy pomysły na apteczkę w domu.

Apteczka z odzysku

Najczęstszym miejscem, w którym możemy usytuować w domu czy mieszkaniu apteczkę jest łazienka. Na tym zdjęciu łazienka jest urządzona w klasycznym stylu a sama apteczka to sporych rozmiarów biała walizka w stylu retro z widocznymi i sugerującymi jej zastosowanie czerwonymi literami: first aid (pierwsza pomoc). Takie rozwiązanie zainteresuje osoby preferujące samodzielnie wykonane elementy aranżacji wnętrz.

W stylu vintage

Kolejnym przykładem apteczki jest emaliowana, czerwona puszka w stylu vintage. Jest niewielkich rozmiarów, ale posiada kilka praktycznych przegródek. Może służyć jako poręczna, ale bardzo stylowa apteczka i może być ustawiona w kuchni, garażu czy toalecie. Do kupienia w sklepie internetowym Crazyshop.pl

Półka ścienna

Ta apteczka jest bardzo prosta w formie półka ścienna, z sugerującym zastosowanie lustrzanym krzyżem na czerwonym tle. Wewnątrz znajdziemy dwie, regulowane półki wykonane z akrylu. Ze względu na lustro może być idealnym uzupełnieniem toalety lub łazienki, może też znaleźć się w każdym innym pomieszczeniu domu. Produkt ten zaproponowała amerykańska pracownia Alexandra Angle Interior Design.

Apteczka w sypialni

Bardzo ciekawe rozwiązanie z umiejscowieniem apteczki w sypialni zaproponowała pracownia Alexandra Angle Interior Design. W jej portfolio znajdziemy poza projektami mebli, projekty wnętrz domów i mieszkań. Ta sama apteczka w wersji białej pojawiła się w sypialni jednego z domów nad toaletką.

Apteczka w łazience

Kolejną propozycją firmy Alexandra Angle Interior Design jest umieszczenie apteczki w łazience. Ponownie w roli głównej występuje apteczka - półka ścienna. Tym razem zamiast lustra jest transparentna szyba a sama półka jest w optymistycznym kolorze zieleni.

W pokoju lub łazience dziecka

Apteczki marki Koziol wykonane są z tworzywa sztucznego, posiadają dodatkowo zamknięcie na kluczyk, co zabezpiecza ich zawartość przed wpadnięciem w ręce dziecka. Apteczka "dr k" jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, posiada niewielkie rozmiary (14x22x41,6 cm), dlatego z pewnością zmieści się nawet w najmniejszej łazience.

Apteczka

Fot. koziol-design.pl

Przenośna apteczka

W sytuacji, kiedy potrzebujemy przenośnej apteczki, idealny może okazać się model z serii Patrull marki Ikea. Posiada uchwyt do powieszenia oraz, co ważne, jest w pełni wyposażona.

Apteczka metalowy krzyż

Metalowa apteczka House Doctor w kształcie krzyża sprawdzi się we wnętrzach w stylu vintage. Może być również szafka na przyprawy lub inne drobiazgi.

Dostępna w kolorach białym i czerwonym.

Cena 465 zł, dostępna w secretlife.pl

 

Apteczka House Doctor, dostępna w secretlife.pl

Więcej o: