Willa Mina One

Ekskluzywna willa Mina One znajduje się w południowej części greckiej wyspy Mykonos. Jest to d doskonała lokalizacja- z okien apartamentów roztacza się doskonały widok na morze Egejskie. Panuje tutaj cisza i spokój.  To miejsce, które sprzyja wyciszeniu.

Biel i błękit

 

Willa Mina One to kraina bieli i błękitu. Fasada budynku oraz jego wnętrze zostało w całości pomalowane na biały kolor. Dzięki temu wnętrza są jasne i lekkie. Do środka wpada wiele światła, gdyż w pokojach nie brakuje wysokich okien, które okrywają zwiewne, długie zasłony.aranżacje wnętrz, hotele, wnętrza

Naturalne dodatki

 

Nie brakuje tutaj naturalnych dodatków takich jak kwiaty, drewniane meble i parkiety, kamienne kominki oraz trzcina bielona na sufitach. Całość prezentuje się bardzo elegancko i luksusowo.aranżacje wnętrz, hotele, wnętrza

Sypialnie

 

Sypialnie zostały urządzone w eleganckim, klasycznym stylu. Romantyczny baldachim rozciąga się tuż nad wielkim łóżkiem. Obok znajdują się dwie bliźniacze nocne szafki z lampkami, które doskonale pasują do stylu wezgłówka, poduszek i innych dodatków.

 aranżacje wnętrz, hotele, wnętrza

Nowoczesna kuchnia

 

Kuchnia zdaje się być najbardziej nowoczesnym pomieszczeniem w willi. Jak wszystkie pomieszczenia, kuchnia również została pomalowana na biało. Szare sprzęty zostały wbudowane w meble. Fronty mebli to nowoczesne, białe i gładkie powierzchnie. Skrywają one większość sprzętów kuchennych. W widocznym miejscu znajduje się tylko ekspres do kawy...Łazienka i taras

 

Łazienka również odpowiada najbardziej wymagającym klientom. Do dyspozycji gości pozostaje wieloosobowe jacuzzi, prysznice pokojowe jak i te znajdujące się na tarasie.

 

aranżacje wnętrz, hotele, wnętrza

Przed willą znajduje się rozległy basen o bardzo oryginalnych kształtach. W basenie znajdują się liczne głazy a w jednej z zatoczek zostały ustawione wielkie sztuczne kraby.

Luksus w tle

 

Luksus willi wydaje się być bardzo dyskretny. Zachwycić może doskonała lokalizacja, która gwarantuje cudowne widoki. Ponadto wnętrza urządzane są bardzo stosowanie i prosto. Nie ma miejsca na przepych czy zbytnie bogactwo w dekoracjach, gdyż ideą hotelu jest wkomponowanie się w uroczy krajobraz a nie przesłanianie go zbyt dynamicznymi aranżacjami. Wnętrza stanowią zatem godne i eleganckie tło dla egzotycznych plaż i błękitu morza.

Goście hotelowi mają do dyspozycji apartamenty o najwyższym standardzie.

Jedyną wadą tej niezwykłej oferty jest jej cena. Jeden nocleg w willi Mina One na greckiej wyspie Mykonos kosztuje 2828 € a więc przeszło 11.000 zł.

aranżacje wnętrz, hotele, wnętrza

Więcej o: