Dekoracje: słowa i sówka

W poszukiwaniu inspiracji w urządzaniu mieszkania warto czasem zajrzeć do słownika. Okazuje się, że słowa też potrafią być interesującym elementem aranżacyjnym.

Przebudzenie

Nietypowa  dekoracja zdobi ścianę za łóżkiem w prezentowanej sypialni. Gospodarz jest wielkim fanem Jima Morrisona i to cytat z jego piosenki znajduje się na ścianie. Utwór nosi tytuł "Awake".

Porządek w barwie pomarańczowej

W sypialni dominuje pomarańczowy kolor. Napis na ścianie za łóżkiem nie pozostawia złudzeń, które miejsce jest czyje. A przy okazji subtelnie zdobi wnętrze.

Z ogłoszenia

W małym przedpokoju gospodarze znaleźli miejsce na nietypową dekorację. Wąski pas ściany przy drzwiach pokryto tapetą we wzór imitujący prasowe ogłoszenie.

Krzesło z przesłaniem

Gdzie oprócz ściany mogą pojawić się dekoracyjne słowa? Może na fotelu? Czemu nie? Aż żal na nim siadać.

Smak

Nowocześnie zaaranżowana kuchnia i duże srebrne litery. Przy takiej dekoracji potrawy od razu smakują lepiej.

W starym kinie

W świeżo odnowionym salonie jedną ze ścian pokryto fototapetą z wielkim napisem "Kino". Dekoracja wbrew pozorom nie zdominowała wnętrza, ale z resztą dodatków skomponowała spójną całość.

Moda na romantyzm

Prezentowana sypialnia urządzona została w stylu romantycznym. Do ozdobnych tkanin i odnowionych mebli idealnie pasuje napis na ścianie za łóżkiem.

Dom pełen słów

W prezentowanym mieszkaniu motyw liter i słów użyty został w kilku pomieszczeniach. W przedpokoju od progu wita tapeta w literkowy wzór pokrywająca ścianę przy wejściu.

Jadalnia pelna słów

W jadalni jedną ze ścian zdobi naklejka ze słowami o tematyce jadalnej. Gospodyni sama zaprojektowała dekorację. Wśród słów w różnych językach ukryła nawet imię synka.

Sypialnia z treścią

Sentencja o miłości ożywia ciemną płaszczyznę ściany w sypialni. Takie samoprzylepne napisy są modną dekoracją wnętrz.

Słowa minimalistyczne

Napis pasuje także do wnętrz urządzonych bardziej minimalistycznie. W prezentowanej kuchni otwartej na pokój dzienny, na ścianie między pólkami wisi tapeta z.. przepisem na łososia z cukinią.

Pokój wielofunkcyjny

Prezentowane wnętrze to nie tylko gabinet, ale także pokój gier z konsolą i kinem domowym. ścianę za biurkiem wyklejono "drukowaną" tapetą.

Media w łazience

W prezentowanej łazience znalazło się miejsce na nietypowy dekor. Przedstawia on stronę z gazety.

Sówka

I na koniec obiecana w tytule sówka. Naklejka ścienna przedstawiająca słodką sowę witającą domowników pochodzi ze sklepu Art of Wall.