Wnętrza jak z nut

Skoro muzyka łagodzi obyczaje, czemu nie skorzystać z jej kojących mocy w czasie urządzania mieszkania? Prezentujemy wnętrza, w których wszystko gra. Nawet elementy dekoracyjne.

Skrzypek na ścianie

Prezentowana sypialnia jest właściwie jedynie aneksem. Ze względu na mały metraż wnętrza w urządzaniu liczył się każdy centymetr. A jednak udało się zmieścić oprócz łóżka i szafki nocnej, bardzo potrzebną gospodyni toaletkę. Żeby nie przytłoczyć małego pomieszczenia gospodyni zdecydowała się na nieliczne dekoracje. W oczy rzucają się srebrne skrzypce zawieszone nad łóżkiem.

Dodatek do pracy

Gabinet czyli królestwo pana domu. Powagi wnętrzu dodają rzucone niby niedbale skrzypce. Z resztą gospodarz lubi zrobić sobie przerwę w pracy. A ulubionym zajęciem w czasie przerwy jest gra na instrumencie.

Rytm snów

Niecodzienna dekoracja sypialni? Nie jest to jednak zwyczajna perkusja. Została ona przerobiona na nietypową toaletkę. Dzięki temu ten dość duży sprzęt łączy funkcje ozdobne z praktycznymi.

Melodia ukryta w drewnie

Prezentowany dom zachowano w starym śląskim stylu. Do takiej aranżacji idealnie pasują drewniane instrumenty. Na pietrze gospodarze urządzili kącik muzyczny. Na szczególną uwagę zasługuje stara fisharmonia.

Melodia przyszłości

Wnętrze diametralnie inaczej urządzone. Nowocześnie i ascetycznie. A jednak i w tym mieszkaniu znalazło się miejsce na instrument klawiszowy. Tym razem to pianino elektryczne idealnie uzupełniające wyposażenie salonu.

Mały salonik na poddaszu

Instrumenty dęte nadają szlachetności nie tylko muzyce, ale także wnętrzom. A najlepszym na to dowodem jest prezentowane mieszkanie.

Afrykańskie brzmienia

Prezentowane wnętrze utrzymano w stylu afrykańskim. W dekoracyjnych wnękach po lewej stronie stoją pamiątki z czarnego lądu. Nie mogło też oczywiście zabraknąć afrykańskiego bębna.

Między innymi Afryka

W prezentowanym wnętrzu mamy prawdziwy stylowy miks. Gospodarze udanie połączyli elementy różnych stylów - od nowoczesnego po afrykański. Ten ostatni reprezentują między innymi dwa bębny.

Z gitarą w sypialni

Od pierwszego spojrzenia widać co jest pasja gospodarza tej sypialni. Na ścianie cytat z piosenki Jima Morrisona, a przy łóżku gitara elektryczna. Nie musimy chyba dodawać, że nie jest ona tylko elementem dekoracyjnym.

Akustyczny romantyzm

W dużym przedpokoju znalazło się miejsce na półeczkę z pamiątkami z podróży. Pod nią stoją dwie gitary - akustyczna i klasyczna. Dzięki temu wnętrze wygląda ciepło i przytulnie.

Ciężkie brzmienia

Prezentowany dom urządzono w stylu wiejskim. Dużo drewna, ciężkie tkaniny, masywne meble i żyrandole. Z wystroju wyłamują się jedynie dwie elektryczne gitary. Nadają wnętrzu mocniejszy charakter.

W pokoju nastolatka

Instrumenty muzyczne są idealnym pomysłem na dekorację pokoju nastolatka bądź nastolatki. Nie ważne czy dziecko będzie na nich grało, czy będzie służyło jedynie do ozdoby. Nadaje pokojowi oryginalnego charakteru.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.