Aranżacje fotogeniczne

Nie masz pieniędzy, czasu ani pomysłów na udekorowanie mieszkania? Chciałbyś jednak dodać wnętrzu klimatu? Na pewno masz zdjęcia z wakacji czy uroczystości rodzinnych. Wykorzystaj je!

Nowocześnie i artystycznie

Prezentowane mieszkanie utrzymano w stonowanych barwach. Urządzono je w stylu nowoczesnym, ale jednocześnie bardzo subtelnie. W salonie w oczy rzuca się niecodzienna dekoracja. Na ścianie wisi zdjęcie Pani domu z córką. Nadaje ono pomieszczeniu artystyczny charakter.

Galeria podróżnicza

Urządzając to mieszkanie gospodarze zdecydowali się pomieszać różne style. Dlatego znajdują się elementy nowoczesne, ale też klasyczne, czy orientalne. Nad stołem znaleźli miejsce na minigalerię zdjęć z podróży. Wisząca obok oryginalna lampa daje ciekawe światło. Wieczorami tworzy na ścianach tańczące wzory.

Z rodziną na zdjęciach

Gospodarze nie mieli pomysłu na zagospodarowanie małego przedpokoju. Stylistka podsunęła im pomysł zrobienia kolażu z rodzinnych zdjęć. Okazało się to strzałem w dziesiątkę!

Awangardowa łazienka

Może się wydawać, że łazienka nie jest najlepszym pomieszczeniem do prezentowania zdjęć. Gospodarze tego mieszkania udowodnili, że to nie prawda. Zafoliowane wydruki wsadzili pomiędzy dwie tafle szkła. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Czas na zdjęcie

Niebanalna i tania dekoracja ścienna. Zegar, który zamiast cyfr ma zdjęcia rodzinne. Można je oczywiście zastąpić zdjęciami z podróży, bądź jakimikolwiek innymi.

Jak w galerii

W prezentowanym mieszkaniu gospodarze postanowili zagospodarować wychodzący na pokój bok szafki kuchennej. Teraz szafka wygląda jak fragment galerii sztuki.

Miejskie życie

Prezentowaną kawalerkę trzeba było tak zaprojektować, żeby wszystkie niezbędne pomieszczenia zmieściły się na 32 metrach. Dlatego też nie ma osobnej sypialni tylko kącik sypialniany. ścianę za łóżkiem zdobią dwa pasy fototapety. Gdy się je zsunie to łóżko staje się niewidoczne z salonu, a oczom gości ukazuje się panorama miasta.

Hobby na ścianie

Wystarczy zajrzeć do sypialni, żeby odkryć pasję gospodarza tego mieszkania. Ścianę za łóżkiem zdobi fototapeta przedstawiająca snowboardzistę. Idealnie pasuje do wnętrza, w którym dominują barwy białe i błękitne.

Sypialnia z portretem

Sypialnia to część prywatna gospodarzy. Jednymi z nielicznych dekoracji są tu ich zdjęcia wydrukowane na płótnie. Od razu wiadomo, która strona łózka jest czyja.

Wesoło i kolorowo

Kolorowy wydruk zdjęcia naklejony na drzwi szafy ożywia wnętrze. Gospodyni chciała mieć coś niestandardowego i wesołego. I to się udało.

Więcej o: