Aranżacje z motywem kwiatowym

Za oknem szaro, buro i ponuro. Już teraz zaprosimy wiosnę do mieszkań. A jeżeli wiosna, to dużo kwiatów i motywów roślinnych.

Na całą ścianę

Tapeta w kwiecisty wzór znalazła się nie tylko na ścianach, ale też na przesuwanych drzwiach do sypialni. Co ciekawe, reszta pomieszczeń w tym mieszkaniu utrzymana jest w klimacie bardziej nowoczesnym.

Kwiaty stonowane

Motywy roślinne nie muszą być wcale bardzo inwazyjne. Prezentowana sypialnia jest utrzymana w stonowanych brązach, beżach i bielach. Spokojny wystrój ożywiają kwiaty - zarówno te prawdziwe, jak i na tkaninach.

W czerni i bieli

Kwieciste obicie kanapy świetnie współgra z tradycyjnym wystrojem prezentowanego domu, a także z ceglana ścianą, pod która stoi mebel.

W wiejskim stylu

Odważnym polecamy urządzenie mieszkania w stylu amerykańskim wiejskim. Obowiązkowo dużo tkanin i motywów roślinnych.

Kwiaty w dodatkach

Tym, którzy nie przepadają za wielkimi florystycznymi motywami we wnętrzach polecamy delikatne dodatki. Nawet jedna poduszka z kwiecistym wzorem potrafi wprowadzić wiosenną atmosferę.

Jak na łące

W prezentowanym pokoju na jednej ze ścian kwitną tulipany (na fototapecie). Gospodyni, gdy położy się w łóżku czuje się jak na łące.

U najmłodszych

Motywu florystyczne świetnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych - są wesołe i kolorowe.

W pomysłowej łazience

Oryginalność zawsze w cenie. W prezentowanej łazience fragmenty ścian są pokryte czarno-białymi płytkami w kwiatowy wzór. Podumywalkowy blat z czarnego szkła wspiera się natomiast na podstawie starej maszyny do szycia.

Dyskretne ciepło

Ciemnobrązowe płytki ceramiczne przywołują skojarzenia z drewnem egzotycznym. W zestawieniu z dyskretnym kwiatowym dekorem wprowadzają nieco ciepła do sterylnej łazienki.

Kwiaty nowoczesne

W nowocześnie urządzonej kuchni, nad blatem znalazło się miejsce na motyw kwiatowy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.