Namiot w pokoju dziecka

Namiot w pokoju dziecka to najlepszy pomysł na dziecięcą nudę. Dzieci to uwielbiają.

Idealna kryjówka

Namiot, który postawimy w pokoju dziecka to świetny sposób na nudę, dzieci uwielbiają bawić w ten sposób. Poza tym może to być bardzo ciekawy pomysł na zaaranżowanie przestrzeni dziecięcego pokoju. Na zdjęciach projekt Dennis Harrison i Kate Clarkson z Moozle Home z Amsterdamu. Ich produkty można kupić na Etsy.com

Fot. moozlehome.com

Romantyczny akcent

W pokoju małej dziewczynki, w której często królują delikatne materiały w pastelowej tonacji, ciekawy akcent może stanowić jeden lub, jeśli przestrzeń na to pozwala, kilka namiotów. Idealny pomysł na zabawę dla małych księżniczek.

Fot. rhbabyandchild.com

Pod stołem

Jeśli nasza przestrzeń mieszkalna nie pozwala na ustawienie namiotu w pokoju dziecka, możemy taki zbudować na przykład wykorzystując stół w kuchni. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Na zdjęciu namiot zaprojektowany przez CoolSpacesForKids i zaprezentowany na etsy.com.

 


W pokoju chłopca

Produkt australijskiej firmy An Angel at my Table wykorzystano w aranżacji pokoju chłopca. Namioty An Angel at my Table maja wymiary 142 cm średnicy oraz 158 cm wysokości. Wykonano je z mocnej i bardzo wytrzymałej 100% bawełny, ramę stanowi drewniana rama. Każdy namiot posiada torbę, dzięki której łatwiej go przechowywać.

Fot. ishandchi.blogspot.com

Stały element aranżacji

Idealna jest sytuacja, kiedy namiot może zostać wkomponowany jako stały element aranżacji pokoju dziecka. Może być wtedy idealnym dodatkiem, wyrazem twórczego podejścia rodziców oraz wspaniałym miejscem zabaw najmłodszych.

Jak to zrobić?

Okazuje się, że wykonanie prostego namiotu do pokoju dziecięcego nie jest takie trudne. Wystarczy kilka drewnianych listewek i kawałek materiału. W przedstawionym projekcie nie zastosowano żadnego gwoździa ani śruby. Łatwo go złożyć i przechowywać, nietrudno też zmienić jego pokrycie. Pełna instrukcja tutaj.

Fot. grosgrainfabulous.com

Fot. grosgrainfabulous.com

 


Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.