TRENDY: Dodatki w intensywnych kolorach

Mocne, rzucające się w oczy, neonowe barwy królują nie tylko na pokazach mody. Na dobre zagościły też w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Zobaczcie meble, akcesoria i dodatki w intensywnych barwach. Do wyboru, do koloru!

Ostry róż

Krzesło inspirowane słynnym "numer 14" Thonet (1. abchome.com, ok. 500 zł) w zaskakującym kolorze, to klasyka z przymrużeniem oka. Kilka mniejszych dodatków np. wazon Clara (2. Kozioł, ok. 57 zł) lub zegar ścienny (3. proj. Laskowscy, ok. 270 zł) nada spokojnemu wnętrzu wyrazistego charakteru. Można też zdecydować się na kuchenne akcesoria w kolorze fuksji. Etażerka Babell na ciastka lub owoce  (4. Koziol, ok.110 zł), szklane kieliszki (5. Sagaform, ok. 40 zł) lub zabawna deska do krojenia PI:P (6. Koziol, ok. 42 zł) na pewno będą cieszyć oczy.

meble, dodatki,akcesoria, fuksja

Intensywna zieleń

Kolor zielony uspokaja i relaksuje. Jest też bardzo modny! Gumowe radio TYKHO firmy Lexon jest już ikoną designu (7. ok. 200 zł). W zielonym, ładnie zaprojektowanym durszlaku (8. Eva Solo, ok.88 zł) mycie owoców to sama przyjemność. Soczysty zielony kolor pościeli (9. Ikea, ok.100 zł) sprawi że zaśniemy w dobrym humorze, a zatopieni w wielką, miękką poduchę (10. Sitting Bull, ok.900 zł) z pewnością się zrelaksujemy. Kuchennych dodatków w kolorze zielonym jest całe mnóstwo. My przedstawiamy tylko kilka. Młynki do soli i pieprzu (11. Peugot, ok. 218 zł), kolorowa i składana tarka (12. Joseph Joseph ok. 80 zł), miseczka na której wylądowały zielone ptaki(13. Qualy, ok.135 zł) i łyżki na przekąski (14. ZAK!, ok. 34 zł) sprawią, że chętniej będziemy przebywać w kuchni.

akcesoria, dodatki, zieleń

Radosny żółty

Dodatki i akcesoria w żółtym kolorze potrafią zdziałać cuda nawet w najbardziej ponurym wnętrzu. Można zainwestować w ścienny zegar przypominający ludową wycinankę (15. proj. Aleksandra Teodorczyk, ok. 290 zł), krzesło składane ozdobione wzornikiem Pantone (16. Seletti, ok. 270 zł) lub pojemnik na chrupkie pieczywo (17. Koziol, ok. 90 zł). Inne wybrane przez nas żółte gadżety to zabawny kieliszek do jajek (18. Alessi Cico, ok. 65 zł), , konewka Camilla w ładnym i nowoczesnym kształcie (19. Koziol, ok. 25 zł) , ramka na zdjęcia (20. BRW, ok. 2,5 zł) oraz bambusowa misa na owoce (21. Lurch, ok.24 zł).

dodatki, akcesoria, żółty

Mocny błękit

Błękitne akcesoria nie wymagają już tak dużej odwagi. Są spokojniejsze, ale równie efektowne. Niebieska, duża plastikowa miska przyda się w każdym domu (22. Koziol, ok 50 zł). Plastikowy dzbanek do złudzenia przypomina kryształ (23. Koziol, ok. 60 zł) a w metalowym pojemniku zamknąć można zdjęcia, dokumenty lub pamiątki z podróży ( 24. Seletti, ok. 74 zł). Modnym, niebieskim gadżetem jest kubek do kawy wykonany z materiałów, mogących ulec powtórnemu przetworzeniu (25. Keep Cup, ok. 54 zł). Wybraliśmy dla was także poręczny wyciskacz do cytrusów w kształcie śmiesznego ludzika (26. Koziol, ok. 25 zł) i  designerską mydelniczkę ze specjalnym otworem odprowadzającym zgromadzoną wodę (27. Authenticks, ok. 54 zł).

Dodatki, neon, niebieski, akcesoria

Energetyczny pomarańczowy

Soczysty pomarańczowe barwy od razu wprowadzają w dobry nastrój. Z dostępnych w Polsce akcesoriów w tym kolorze wybraliśmy dla was wyciskarkę do cytrusów (28. Qualy, ok. 80 zł), zestaw wyjątkowo oryginalnych sztućców (29. Vialli Design, ok. 100 zł) oraz oryginalny kieliszek na jajko (30. Koziol, ok. 30 zł). Ciekawym elementem wystroju wnętrza może być lampa Oval O (31. Kafti Design, ok. 189 zł). Kto powiedział, że kosz na śmieci musi być nudny? Wybrany przez nas kosz (32. Koziol, ok. 95 zł) pewnością do banalnych nie należy. Jeśli lubicie zdrową kuchnię z pewnością spodoba wam się składany parownik (33. Lekue, ok. 160 zł).

Dodatki, akcesoria, pomarańczowy

Więcej o:
Copyright © Agora SA