Dzień Ojca - pomysły na prezenty

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca przedstawiamy propozycje zabawnych prezentów idealnych na tę okazję

Dla miłośników kulinarnych wyzwań

Drewniana deska dla każdego kto w kuchni stawia pierwsze kroki i obsesyjnie trzyma się instrukcji gotowania. Albo dla kogoś kto lubi warzywa pokrojone w równe słupki. Może też spodobać się ojcom, którzy swoje zamiłowanie do gotowania przekazują dzieciom, wspólna nauka jest  niezastąpionym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Do kupienia w sklepie internetowym Foodiggity Shop, cena około 24 dolary.

deska do krojenia, designfot. foodiggity.com

Rękawica dla twardziela

Rękawica do chwytania gorących naczyń ozdobiona efektownym tatuażem spodoba się wszystkim tym, którzy mają ochotę na tatuaż ale na początek zanim pokryją swoje ciało trwałym rysunkiem wolą poeksperymentować w taki sposób. Do kupienia w sklepie internetowym Gadgets and Gear , cena około 15 dolarów.

rękawica kuchenna, design, tatuażfot. gadgetsandgear.com

Męski tłuczek do mięsa

Rewelacyjny sposób na spożytkowanie dodatkowej energii w kuchni. Aluminiowy tłuczek do mięsa w kształcie kastetu. Być może zainteresuje również żeńską część  rodziny. Do kupienia w sklepie Amazon, cena około 10 dolarów.

tłuczek do mięsa, designfot. foodbeast.com

Dla wiecznych chłopców

Produkt dla miłośników futbolu. Ten ręcznie wykonany z naturalnego drewna stół pochodzi z pracowni  Xo- in My room z Barcelony. Jan Table kosztuje 650 euro, czas oczekiwania na realizację zamówienia to około 3 tygodnie.

Stół, design, piłka nożnafot. shop.xo-inmyroom.com

Wściekli i przystojni

Spinki do mankietów są zwykle dopełnieniem eleganckiego ubioru mężczyzny. Najlepsze są te proste, bez zbędnych ozdób. Idealne dla osób z poczuciem humoru i dystansem do świata będą spinki z elementami humorystycznymi. Bardzo oryginalne spinki do mankietów z białymi napisami "Wściekle Przystojny Gość, a do tego Super Tata" na czarnym tle można kupić na stronie Pakamera.pl. Cena 89 złotych.

spinki o mankietów, designfot. pakamera.pl

Proca jak za dawnych lat

Tym razem jednak strzelać można tylko nasionami kwiatów. Zestaw zawiera procę wykonaną z  drewna i skóry oraz 10 nasion roślin wieloletnich. Zabawka dla dużych chłopców, używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Cena około 16 dolarów, można kupić w sklepie Poketo.

proca z nasionami, designfot. poketo.com

Dla twardzieli

Tylko twardy facet wyśpi się na kamiennej posadzce,  przyłoży głowę do płyty osb lub ceglanego muru. Poduszki dla prawdziwych twardzieli znajdziemy na stronie szwedzkiej marki How are You. Cena około 700 koron szwedzkich.

How are You, oryginalne poduszki, designerskie poduszkifot. howareyou.se

Więcej o: