Pies i kot - gadżety dla pupila

Elektroniczna smycz czy zawadiacki kaganiec? Przedstawiamy galerię gadżetów dla domowych zwierzaków.

Inteligentna smycz

Ta smycz ma chyba wszystko to, o czym może marzyć i pies i jego właściciel. Ergonomiczny uchwyt, zwijana taśma smyczy, miska na wodę, pojemnik na smakołyki dla pupila, latarką LED, zegarek oraz miejsce na torebkę na odchody ? wszystkie te elementy sprawiają, że smycz Dog Leash Smart jest jak szwajcarski scyzoryk. Cena około 26 dolarów, do wyboru różne kolory, m.in. czarny, różowy, zielony i niebieski.

Dog Leash Smartfot. fredflare.com

Muszka dla kota

Ten gadżet przyda się bardziej właścicielom kotów. Pozwoli bowiem na zlokalizowanie pupila w domu bądź na spacerze na zewnątrz. Jest lekki, łatwo go przypiąć, emituje światło stałe lub migające. Muszka Pet Collar Light kosztuje około 25 zł.

muszka Pet Collar Ligtfot. mat. prasowe

Smycz do obrony?

Smycz automatyczna z uchwytem w kształcie pistoletu to efekt pracy projektantów z Art. Lebedev Studio z Rosji. Makabryczny pomysł.

Art Lebedev Studiofot. artlebedev.com

Koci hamak

Ulubionym sposobem spędzania czasu przez koty jest leniwe wylegiwanie się. Naprzeciw tym kocim potrzebom wyszli producenci tego hamaka. Rozwiązanie jest banalnie proste i bardzo praktyczne. Wystarczy trochę przestrzeni pod krzesłem lub fotelem. Hamak nie zajmuje dużo miejsca, a kot ma przy tym oko na właściciela. Cena około 30 dolarów.

Hamak Car CribFot. catcrib.com

Kaganiec kaczy dziób

Kagańce przypominające kształtem kacze dzioby w pastelowych kolorach można kupić w japońskim sklepie internetowym. Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, wykonany z silikonu, opaska jest bawełniana a klamerka stalowa.

kaganiec, Quack, design, zwierzęta, psyt-oppo.jp

Zabawki do gryzienia

Zabawka wykonana z wytrzymałego kauczuku jest idealna do gryzienia, aportowania i rzecz jasna wywoływania uśmiechu na twarzach ludzi. Z jednej strony to piłka, z drugiej zaś humorystyczny gadżet ?czarne wąsy albo usta ze złotymi zębami.

Gryzak Humunga StacheFot. moodypet.com

Apartament dla kota

Salon, sypialnia i łazienka. Tak w skrócie można opisać to luksusowe mieszkanko dla kota. Wykonane z płyty MDF, składa się z dwóch szuflad i półki, na której ułożono legowisko. W jednej z szuflad znajduje się kuweta, w drugiej miski na wodę i karmę. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zamknięcia szuflad jednocześnie przy ich dobrej wentylacji. Produkt ze względu na zastosowane materiały jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości, kosztuje około 688 dolarów.

Cat Condo Bed HouseFot. snootypaws.com.au

Więcej o:
Copyright © Agora SA