Rower - moda na styl vintage

Vintage to dzisiaj produkty, które nawiązują stylem do poprzednich epok. Moda na rowery w stylu vintage zawitała do kraju nad Wisłą jakiś czas temu. Są to typowe miejskie rowery, na których można wygodnie pokonywać odległości nie tylko w celach rekreacyjnych. Rower vintage to styl życia i bycia.

Rower - same zalety

Rower z reguły są niezawodne, nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, są ekonomiczne, ładne, w przeciwieństwie do samochodów można je zaparkować prawie wszędzie i do tego pozwalają aktywnie spędzać czas. Odpowiednio wybrane będą idealnym uzupełnieniem naszego wizerunku.

lifestyle, wzornictwo, designFot. italianbicycles.com.au

Różowe retro

W różowym albo dwóch innych pastelowych kolorach (miętowym i kremowym) oferowana jest holenderska damka Bella. Wygodne siodełko, piękna rama sprawią, że użytkowniczce tego modelu będzie nie tylko wygodnie, będzie wyglądała na nim bardzo dystyngowanie.

lifestyle, wzornictwo, designFot. begbicycles.com

Rower z polskiej fabryki

Damka z polskiej fabryki Romet urzeka piękną linią i funkcjonalnym wiklinowym koszykiem. Idealny na miejskie przejażdżki letnią porą. Cena modelu Retro Lux w sklepie firmowym to ok. 1500 zł.

lifestyle, wzornictwo, designFot. sklep.romet.pl

Rowery Embassy

Marka rowerów Embassy powstała w 2007 roku. Rowery tej marki charakteryzuje wygoda, prostota i kultowy design amerykańskich cruiserów. Niedawno na rynku pojawił się nowy produkt ze skórzanym siedzeniem i retro kierownicą o nazwie Turysta. Rower można kupić w sklepie internetowym Pan Tu Nie Stał. Cena około 1200 zł.

lifestyle, wzornictwo, designFot.pantuniestal.com

Stylowe rowery Papillionaire

Stylowe miejskie rowery cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Europie. Marka Papillionaire choć pochodzi z Australii jest szeroko znana w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Nazwa Papillionaire pochodzi od łacińskiego słowa motyl (Papillio) i odzwierciedla filozofię firmy, która mówi że ?jazda na rowerze powinna być łatwa i przyjemna a rowerzysta powinien dobrze się prezentować?. W ofercie znajdziemy trzy linie produktowe ? Classic, Sommer i Mixte.

lifestyle, wzornictwo, designFot. papillionaire.com

Rower z Pewexu

Klasyczny składak Wigry 3 był obecny na każdej polskiej ulicy. Był też dla dzieci obowiązkowym prezentem komunijnym. Niewątpliwą zaletą tego modelu była możliwość złożenia i wygodnego składowania lub przewiezienia. Jednak raczej niewielu z tej opcji korzystało. Dzisiaj nadal do kupienia w wersji ulepszonej. Jednak styl vintage pozostal. Cena około 1200 zł.

lifestyle, wzornictwo, designFot.sklep.romet.pl

Rower Maxim

Rowery w stylu vintage od 15 lat oferuje również ZASADA Bikes. Rowery tej marki można spotkać w Polsce oraz Holandii, Anglii, Niemiec, Belgii i Skandynawii. W ZASADA Bikes oferowane są dwie wiodące marki - przewodnie naszych marek: MAXIM- solidne trendy oraz MEDANO - be unique. Ceny do koło 600 zł. Ponadto oferowane są również rowery elektryczne (np. model MEDANO E-BEYOND). Ale w rowerach elektrycznych innym razem.

lifestyle, wzornictwo, designFot. zasada-rowery.pl

Więcej o: