Pojemniki na drugie śniadanie [CENY]

Wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego rodzice poszukują dla swoich pociech idealnej wyprawki. Jednym z elementów wyposażenia ucznia jest pojemnik na drugie śniadanie. Przedstawiamy zestawienie tego typu produktów oferowanych w polskich sklepach.

Z wodoodpornym wnętrzem

Kolorowe, lekkie i przypominające ulubione zwierzęta, torby na drugie śniadanie marki LittleLife są skierowane do dzieci powyżej 3 roku życia. Wodoodporne wnętrze pozwala utrzymać czystość. Torebka posiada siatkową kieszonkę na sztućce, serwetki lub inne drobiazgi. Z tyłu, na zewnętrznej stronie znajduje się miejsce na podpisanie imieniem i nazwiskiem właściciela torebki. Wymiary: 27 x 20 x 8 cm, waga: 110 gram. Do kupienia w sklepie Blubalon, cena 55 zł.

Pojemniki na drugie śnaidanieFot. blubalon.pl

Pojemniki na drugie śniadanieFot. blubalon.pl

Metalowa walizeczka

Takie metalowe walizeczki na drugie śniadanie do szkoły albo na przekąski na pikniku lub spacerze oferuje duńska marka Sebra. Wykonano je z metalu i plastiku, wymiary: 19,5x15x8 cm. Do kupienia między innymi w sklepie Skandi Kids lub StylePit. Cena: 55 zł.

Pojemniki na drugie śniadanieFot. stylepit.pl

Pojemniki na drugie śniadanieFot. stylepit.pl

Termoizolowana torebka

Miękka, termoizolowana torba na drugie śniadanie lub inne przekąski. Można ją zabrać nie tylko do szkoły, ale także na spacer, piknik, wycieczkę albo na plażę. Posiada dodatkową, odpinaną rączkę, dzięki której łatwo jest ją przypiąć do plecaka albo roweru. Wymiary: 23 × 19 × 8 cm. Do kupienia w sklepie Mamissima, cena: 69 zł.

Pojemniki na drugie śniadanieFot. mamissima.pl

Pojemniki na drugie śniadanieFot. mamissima.pl

W kształcie jabłka

Jabłko to bardzo zdrowa przekąska i z pewnością każdy uczeń powinien posilać się nim w trakcie drugiego śniadania. Dodatkowo można zabrać ze sobą pojemnik na kanapkę w kształcie przypominającym ten smaczny owoc. Marka Koziol oferuje taki pojemnik na lunch o nazwie Boskop, do kupienia między innymi w sklepie Bazylia albo Twój Luch Box, cena 56 zł.

Pojemniki na drugie śniadanieFot. bazylia.pl

Pojemniki na drugie śniadanieFot. bazylia.pl

Zabawny piesek

Zabawny i do tego niedrogi pojemnik na drugie śniadanie znajdziemy w IKEA. Bardzo łatwo jest go otworzyć i zamknąć ? wystarczy tylko przekręcić uszy pieska. Pojemnik z serii Smaska wykonano z tworzywa sztucznego, można go myć w zmywarce i kosztuje 5,99 zł.

Pojemniki na drugie śnaidanieFot. IKEA

Z breloczkiem

Pudełko na drugie śniadanie z kolekcji Snack Rico hiszpańskiej marki IRIS można kupić w sklepie Stół z powyłamywanymi nogami. Tę torbę można nosić na dwa sposoby, w ręce lub na ramieniu. Każda posiada bowiem długi dopinany pasek. Wewnętrzna warstwa izolacyjna pozwoli utrzymać dłużej żywność w świeżości. Każda torba posiada dodatkowo breloczek z motywem jaki zdobi przód torebki. Cena: 89 zł.

Pojemniki na drugie śnaidanieFot. stolzpowylamywanyminogami.com.pl

Pojemniki na drugie śnaidanieFot. stolzpowylamywanyminogami.com.pl

Z wygodnym uchwytem

Ten pojemnik marki Goodbyn zainteresuje ekologów, bowiem w całości podlega recyklingowi. Jego niewątpliwą zaletą jest odpowiednia wielkość i materiał, z którego został wykonany. Pomieści drugie śniadanie a tworzywo, z którego powstał powoduje, że kanapki nie ulegną zgnieceniu. Można go myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Cena za pojemnik: 79zł, natomiast w zestawie z torbą i kompletem naklejek: 149 zł.

Pojemniki na drugie śnaidanieFot. twojlunchbox.pl

Pojemniki na śniadanieFot. twojlunchbox.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.