Krwawy design

Halloween zbliża się wielkimi krokami, dlatego dla fanów tego święta przedstawiamy kilka krwistych gadżetów z poczuciem humoru.

Poduszka

Po ciężkim dniu przyszedł czas na relaks. Tylko czy na takiej krwistej poduszce można spokojnie zasnąć? Chyba już wiemy czemu w Halloween się nie śpi.

Poduszkapicco.pl

Dekoracje na ścianę

Żeby oddać charakter Halloween warto pokusić się o kilka dekoracji ściennych, które w szybki i łatwy sposób odmienią Twoje wnętrze i sprawią, że zrobi się naprawdę strasznie.

Dekoracje na ścianępartybox.pl

Fartuch

Ta propozycja skierowana jest do osób, które lubią gotować. Przygotowanie i podanie smacznego, przysmaku w takim fartuchu to nie lada gratka. Pytanie tylko czy domownicy zjedzą obiad ze smakiem.

Fartuchfototrendy.pl

Naklejki na podłogę

Dla tych z Was, którzy chcieliby tylko nieco udekorować swoje mieszkanie proponujemy mało inwazyjne naklejki na podłogę w kształcie nóg i rąk. Kilka takich naklejek, świecie i nastrój gotowy.

Naklejkakangoo.pl

Ręcznik

Po ciężkim dniu każdemu należy się odrobina relaksu, a nic tak nie poprawia nastroju jak gorąca kąpiel. Po wyjściu z wanny otulicie się mięciutkim ręcznikiem. Uważajcie tylko, żeby nikt Wam nie zrobił psikusa.

Ręcznikcrazykrowa.pl

Deska do krojenia

Teraz kiedy macie już fartuch, łyżkę i zastawę możecie śmiało do tego zestawu zakupić deskę do krojenia, która swoją formą przypomina lejącą się krew. Taki gadżet nawet po Halloween sprawdzi się w każdej kuchni, pod warunkiem, że lubicie czerwień.

Deska do krojenia4gift.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.