Straight Line Designs - zabawa z meblami

Myszka miki, połamana komoda czy może "obdarta pufa"? Zobaczcie propozycje nietuzinkowych mebli od Straight Line Designs.

Stół z harmonijką

Stół w połowie gładki w drugiej części w formie harmonijki robi wrażenie. Zastanawiamy się tylko czy takie rozwiązanie jest funkcjonalne?

Stół dwuczęściowy Fot. straightlinedesigns.com

Komoda w kształcie sukienki

Komoda w kształcie damskiej sukienki to świetna propozycja dla miłośniczek mody. Taki mebel sprawdzi się na przykład w przedpokoju jako szafka na buty lub w sypialni na wszystkie kobiece gadżety.

SzufladaFot. straightlinedesigns.com

Komoda inspirowana bajkami Disneya

Jeśli myślisz o urządzeniu pokoju dziecinnego, albo chcesz robić remont, a Twoja pociecha uwielbia postaci z bajek Disneya, możesz pokusić się o komodę w kształcie Myszki Miki lub Kaczora Donalda.

Komoda Kaczor DonaldFot. straightlinedesigns.com

Dwukolorowa komoda

Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden kolor, możesz wybrać komodę dwukolorową. Jasna i ciemna tekstura zachodzą na siebie tworząc bardzo ciekawe połączenie.

Komoda dwucześciowaFot. straightlinedesigns.com

Komoda przegryziona przez bobry

Wielbicielom natury i oryginalnego wzornictwa, proponujemy komodę, która wygląda jakby przed chwilą została obgryziona przez bobry. Taki mebel zdecydowanie spodoba się Waszym pociechom.

Komoda For. straightlinedesigns.com

Komoda z pęknięciem

Kolejna propozycja to komoda, która z góry jest pęknięta na pół tworząc mniejsze szufladki. Marka Straight Line Designs słynie z produkcji nietypowych mebli (głównie komód), w których niektóre elementy wyglądają na połamane lub zepsute.

Pęknięta komodaFot. straightlinedesigns.com

Szafka nocna na bardzo długich nogach

Jeżeli należycie do tej grupy ludzi, która ma odwieczny problem z za krótkimi rękawami, nogawkami czy łózkami, zdecydowanie spodoba Wam się ta propozycja. Szafka nocna na bardzo długich nogach sprawi, że już nigdy więcej nie będziecie musieli się schylać do parteru.

Szafka nocnaFot. straightlinedesigns.com

Komoda z harmonijką

Komoda, która w połowie składa się jak harmonijka? Tak, to możliwe. Kolejna propozycja marki wygląda nieco niestabilnie, ale te pofalowane szufladki otwierają się, a nawet pełnią funkcje użytkowe.

harmonijkaFot. straightlinedesigns.com

Stół z frędzlami

Elegancki, mroczny stół frędzlami to propozycja dla osób, które lubią nowoczesny i efektowny design. Prawdopodobnie taki mebel nie znajdzie zastosowania w jadalni, ale jako ozdoba w salonie może sprawdzić się idealnie.

Fot. straightlinedesigns.com

Sofa inspirowana puszką

Mini sofa to połączenie skóry i drewna. Marka zastosowała ciekawą formę, która powoduje wrażenie urwania. Tak jakby ktoś otwierał konserwę pod którą chowa się piękna pikowana tekstura. Nie wiemy tylko jak na tym siedzieć?

Sofa połączenie drewna is kóryFot. straightlinedesigns.com

Więcej o: