YachtClub Tiffi w Olsztynie, czyli luksus w sercu Warmii i Mazur

Nowoczesna elegancja i skandynawska kolorystyka w otoczeniu pięknych jezior. YachtClub Tiffi to nasze miejsce tygodnia!

YachtClub Tiffi położony jest nad jeziorem Krzywym, niedaleko centrum Olsztyna i miejskiej plaży. Od strony wody rozpościera się ogromny drewniany taras, połączony z pomostem prowadzącym do kameralnej mariny. Pobliska infrastruktura pozwala na wypożyczenie jachtów przez zapalonych żeglarzy, a na amatorów wędkarstwa czekają rybackie łodzie.

YachtClub Tiff, miejsce tygodnia, ciekawe miejsce na Mazurach, Olsztynfot. materiały prasowe YachtClub Tiffi

YachtClub został urządzony w stylu łączącym nowoczesną elegancję, skandynawską kolorystykę oraz marynistyczny klimat luksusowego klubu żeglarskiego. Na gości czeka 5 apartamentów typu junior suite, z tarasem wychodzącym na jezioro oraz 7 pokoi typu superior.

YachtClub Tiffi, miejsce tygodnia, ciekawe miejsce na Mazurach, Olsztynfot. materiały prasowe YachtClub Tiffi

Na parterze znajdują się dwa salony klubowe, w których można zorganizować imprezę lub spotkanie w gronie rodziny i znajomych.

Atutem YachtClubu Tiffi jest przestronna restauracja, z widokiem na jezioro. Goście znajdą w menu świeże ryby oraz dania mięsne przyrządzane wyłącznie z naturalnych, w większości regionalnych składników. Szef kuchni dopasowuje się również do specjalnych życzeń gości, którzy preferują kuchnię wegetariańską bądź wegańską.

YachtClub Tiffi, miejsce tygodnia, ciekawe miejsce, ciekawe miejsca,fot. mat. prasowe YachtClub Tiffi

Miłośnicy aktywnych wakacji mogą tu uprawiać liczne sporty wodne,wybrać się w jedną z rowerowych tras lub odbyć piesze wędrówki naokoło jeziora. Dla tych, którzy pragną po prostu zrelaksować się w słońcu z dobrą lekturą, na tarasie ustawione zostały wygodne leżaki, a personel serwuje smakowite przekąski.

YachtClub to naprawdę piękne miejsce. Przyroda zaglądająca przez okno pozwala w pełni zrelaksować się i odpocząć. Z dala od miejskiej codzienności, można poczuć się w jego przytulnych wnętrzach jak w domu.

Więcej o: