Mieszkanie na 47 piętrze wieżowca Sky Tower we Wrocławiu

Oryginalne kolory, zdjęcia pięknych kobiet i niesamowity widok na Wrocław. Zobaczcie ciekawy projekt mieszkania na 47 piętrze wieżowca Sky Tower.

Apartament z widokiem na miasto

Apartament zaprojektowany przez grupę 2kul INTERIOR DESIGN znajduje się na 47 pietrze wrocławskiego wieżowca Sky Tower. Piękne widoki i panoramy miasta rozciągające się z okien apartamentu determinowały układ funkcjonalny pomieszczeń

Część jadalna

Część jadalna celowo została przeniesiona bliżej okien, by każdy posiłek lub spotkanie z przyjaciółmi mogły odbyć się w otoczeniu scenerii Wrocławia. W trosce o wizualne wrażenia również wewnątrz apartamentu użyto wielkoformatowe fotografie pięknych kobiet w wyjątkowych ujęciach. Fotografie te stały się inspiracją w tworzeniu nastrojów wnętrz.

Salon

W salonie znajduje się portret rudowłosej dziewczyny o magnetycznym spojrzeniu. Jest to fotografia autorstwa Mai Topcagić z Sarajewa. W tej przestrzeni dominują barwy gorzkiej czekolady dopełnionej pomarańczą, miękkie faktury tkanin i tapicerek przeplatają się z połyskiem i matem wykończeń czarnych mebli.  Całość rozświetlają pojedyncze białe akcenty.

Sypialnia

Kolejny portret zmysłowej kobiety znajduje się w sypialni na ścianie nad łóżkiem. Portret został namalowany przez Joannę Burdę. Inspiracją do jego wykonania była fotografia polskiej modelki Magdy Frąckowiak wykonana przez Marka Segala dla Lui Magazine. W sypialni dominują ciemne odcienie szarości. Pozostałe elementy aranżacji to aksamitne czarne i szare tkaniny z pomarańczowymi akcentami oraz meble w wykończeniach połysku i matu.

Gabinet

Gabinet i łazienka różnią się jasnością zastosowanych barw względem większych pomieszczeń, jednak konsekwentnie prezentują tą samą stylistykę. Połyskliwe tkaniny przeplatają się ze skórzanymi dywanami, chromowanymi wykończeniami i matowymi tapicerkami. Wzory zasłon w gabinecie, sypialni i salonie również zostały specjalnie zaprojektowanie i wykonane dla wnętrz tego mieszkania przez panie z Galerii Pasje.

Łazienka

Ozdobą łazienki jest fotografia wydrukowana na szkle. Matowe kamienne płytki dopełniają niczym biżuteria połyskliwe mozaiki i chromowane dodatki.

Więcej o: