Gadżet kibica [ZRÓB TO SAM]

Euro 2016 trwa w najlepsze. Gadżet w barwach narodowych to nieodzowne wyposażenie każdego kibica. Zobaczcie, jak zrobić "hałaśliwą łapkę". To proste!

Potrzebujesz:

Materiały:

- Sklejka

- Taśma do owinięcia uchwytu łapki

- Kalka techniczna

- Farby w sprayu Ołówek

Narzędzia i akcesoria Dremel®:

- Narzędzie Dremel® 4200

- Nasadka do cięcia (561)

- Taśma szlifierska EZ SpeedClic (SC407)

Gadżet kibica - krok 1.

Odrysuj wzór łapki na kartce papieru w rozmiarze A3, a następnie używając ołówka i kalki technicznej przenieś jej kontur na sklejkę. Potrzebne będą dwie łapki - z uchwytem i bez. Zamocuj nasadkę do cięcia (565) do narzędzia wielofunkcyjnego, np. Dremel® 4200 i ostrożnie wytnij ze sklejki dwa narysowane wzory.

Gadżet kibica - Fot. Dremel

Gadżet kibica - krok 2.

Oszlifuj krawędzie wyciętej łapki i uchwytu przy pomocy narzędzia wielofunkcyjnego i taśmy szlifierskiej EZ SpeedClic (SC407). Twoja łapka będzie doskonale pasowała do każdej dłoni - małej i dużej, tak że nawet najmłodsi będą mogli dopingować swoich ulubieńców.

Nadszedł czas, by ożywić łapkę kolorem. Najpierw pomaluj białą lub czerwoną farbą w aerozolu jedną stronę łapki i poczekaj, aż wyschnie. Następnie zrób to samo z drugą stroną łapki, tak aby łapka nie tylko wydawała odgłosy, lecz także przykuwała wzrok.

Gadżet kibica: krok 3.

W tym kroku ponownie przyda Ci się znowu narzędzie wielofunkcyjne Dremel® 4200. Narysuj dwa punkty u podstawy dłoni. Do narzędzia wielofunkcyjnego załóż spiralne, uniwersalne końcówki do cięcia (561). Następnie połóż drugą łapkę pod spód i wywierć w obu dwa otwory na wylot.

Owiń taśmę wokół uchwytu, rozpoczynając od dołu. Uważaj, aby krawędzie taśmy zawsze nieco na siebie zachodziły, tak aby nie pozostały żadne puste miejsca. Zabezpiecz końcówki taśmą samoprzylepną.

Gadżet kibica: krok 4.

Włóż ołówek między obie łapki, aby zachować odpowiednią odległość i przeciągnij sznurek przez wywiercone otwory. Zwiąż na supeł i gotowe! Możesz już głośno i radośnie dopingować swoją drużynę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.