Walentynkowa oferta od Biedronki

Biedronka przygotowała specjalną ofertę na zbliżające się walentynki, w której znalazły się zarówno pomysły na prezenty od serca, jak i akcesoria pomocne w stworzeniu romantycznego nastroju.
Pościel walentynkowa, 59,90 zł/komplet Pościel walentynkowa, 59,90 zł/komplet mat. prasowe

Przygotuj się na walentynki

Walentynki, które co roku świętujemy 14 lutego, obchodzone są w naszym kraju coraz chętniej. Dzień zakochanych celebruje już niemal 60 proc. Polaków. Wielu z nich starannie się do nich przygotowuje, odpowiednio wcześniej planując ten dzień i szukając oryginalnych upominków. W sklepach sieci Biedronka już od 5 lutego, w ramach oferty "Przygotuj się na walentynki", będzie można znaleźć bogaty wybór okolicznościowych produktów. Oferta będzie ważna aż do 18 lutego lub do wyczerpania zapasów

Na zdjęciu: komplet pościeli walentynkowej, 59,90 zł/komplet

Akcesoria walentynkowe, 4,99 zł Akcesoria walentynkowe, 4,99 zł mat. prasowe

Walentynkowe dekoracje

W stworzeniu wyjątkowego nastroju na ten szczególny dzień pomocne mogą okazać się tekstylia i dekoracje, takie jak: pościel i koce marki SMUKEE w walentynkowych wzorach, przyjemnie miękkie poduszki w kształcie serca, rozgrzewające termofory w uroczych ubrankach, nastrojowe zdmuchiwane świece LED, balony z okolicznościowymi nadrukami, słomki z sercem dla dwojga czy okulary z oprawkami w kształcie serc.

Na zdjęciu: Akcesoria walentynkowe, 4,99 zł

Termofor, 19,99 zł
mat. prasowe

Termofor, 19,99 zł

Wazon szklany marki Krosno, 6,99 zł Wazon szklany marki Krosno, 6,99 zł mat. prasowe

Pomysł na prezent

Jako prezenty dla bliskich Biedronka poleca m.in. koronkowe body i zmysłowe zestawy bielizny marki Tom & Rose, walentynkowe kubki termiczne i kubki z porcelany z zabawnymi napisami czy szklane wazony z nowoczesnymi wzorami znanej polskiej marki Krosno.

Na zdjęciu: Wazon szklany marki Krosno, 6,99 zł 

Film na DVD, 14,99 zł Film na DVD, 14,99 zł mat. prasowe

Kulturalny prezent

Wśród propozycji na podarunek dla najmłodszych warto zwrócić uwagę na idealne do przytulania walentynkowe pluszaki marki Elefun Toys, pamiętniki z gumką czy notatniki "Szczypta miłości" na sekretne zapiski. Z kolei płyty DVD z filmami, książkowe bestsellery oraz płyty CD z nastrojową muzyką to propozycja zarówno na mile spędzony wieczór, jaki i na atrakcyjny prezent.

Więcej o: