Walentynkowa oferta od Biedronki

Biedronka przygotowała specjalną ofertę na zbliżające się walentynki, w której znalazły się zarówno pomysły na prezenty od serca, jak i akcesoria pomocne w stworzeniu romantycznego nastroju.

Przygotuj się na walentynki

Walentynki, które co roku świętujemy 14 lutego, obchodzone są w naszym kraju coraz chętniej. Dzień zakochanych celebruje już niemal 60 proc. Polaków. Wielu z nich starannie się do nich przygotowuje, odpowiednio wcześniej planując ten dzień i szukając oryginalnych upominków. W sklepach sieci Biedronka już od 5 lutego, w ramach oferty "Przygotuj się na walentynki", będzie można znaleźć bogaty wybór okolicznościowych produktów. Oferta będzie ważna aż do 18 lutego lub do wyczerpania zapasów

Na zdjęciu: komplet pościeli walentynkowej, 59,90 zł/komplet

Walentynkowe dekoracje

W stworzeniu wyjątkowego nastroju na ten szczególny dzień pomocne mogą okazać się tekstylia i dekoracje, takie jak: pościel i koce marki SMUKEE w walentynkowych wzorach, przyjemnie miękkie poduszki w kształcie serca, rozgrzewające termofory w uroczych ubrankach, nastrojowe zdmuchiwane świece LED, balony z okolicznościowymi nadrukami, słomki z sercem dla dwojga czy okulary z oprawkami w kształcie serc.

Na zdjęciu: Akcesoria walentynkowe, 4,99 zł

Termofor, 19,99 zł
mat. prasowe

Termofor, 19,99 zł

Pomysł na prezent

Jako prezenty dla bliskich Biedronka poleca m.in. koronkowe body i zmysłowe zestawy bielizny marki Tom & Rose, walentynkowe kubki termiczne i kubki z porcelany z zabawnymi napisami czy szklane wazony z nowoczesnymi wzorami znanej polskiej marki Krosno.

Na zdjęciu: Wazon szklany marki Krosno, 6,99 zł 

Kulturalny prezent

Wśród propozycji na podarunek dla najmłodszych warto zwrócić uwagę na idealne do przytulania walentynkowe pluszaki marki Elefun Toys, pamiętniki z gumką czy notatniki "Szczypta miłości" na sekretne zapiski. Z kolei płyty DVD z filmami, książkowe bestsellery oraz płyty CD z nastrojową muzyką to propozycja zarówno na mile spędzony wieczór, jaki i na atrakcyjny prezent.

Więcej o: