Regał IVAR z IKEA ma już 50 lat

W wieku 50 lat wciąż wygląda świetnie! W tym roku IVAR - drewniany regał z IKEA - obchodzi okrągły jubileusz. Na przestrzeni ostatnich lat w wielu domach na całym świecie stał się ikoną szwedzkiego minimalizmu.

50 lat minęło

Pół wieku to "kawał czasu". Zmieniają się inspiracje, trendy, a przede wszystkim ludzie oraz ich potrzeby. Pojawiają się nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Mimo to regał IVAR niezmiennie znajduje swoje miejsce we współczesnych wnętrzach i świetnie spełnia swoje zadanie.

Skandynawska lekkość

Wykonany z naturalnego, długowiecznego surowca, jakim jest lite drewno, regał wprowadza do wnętrza skandynawską lekkość. Jest przyjazny naturze, ponieważ nadaje się do recyklingu zgodnie z ideą zrównoważonego życia w domu.

Idealny do malowania

Można pokryć go olejem lub woskiem, a będzie jeszcze bardziej odporny na zniszczenia oraz łatwy do utrzymania w czystości. Niepowtarzalny charakter uzyskamy malując surowe drewno bejcą lub farbą - wzór zależy od naszej wyobraźni.

Dopasowany do stylu życia

Dla klientów IKEA liczy się przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego charakteru mebla. System IVAR został tak zaprojektowany, aby sprostać tym wymaganiom. Dzięki możliwości łączenia różnych elementów regał można dopasować do danego wnętrza i stylu życia, jaki prowadzimy.

Ponadczasowa klasyka

- W IKEA wierzymy, że prostota jest kluczem do dobrego designu. Świadczy o tym IVAR, który już od 50 lat jest doceniany przez naszych klientów. Jesteśmy bardzo dumni, że naszym projektantom udało się stworzyć mebel doskonale łączący w sobie klasyczny, ponadczasowy wyraz z nowoczesnością - mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR w IKEA Retail w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.