JYSK: skandynawskie dodatki z wyprzedaży [CENY OD 5 ZŁ]

Polacy pokochali wnętrza w skandynawskim stylu. Nic dziwnego - są proste, jasne i bardzo stylowe! Postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie wyprzedażom w popularnej, duńskiej sieci JYSK. Znaleźliśmy dla was kilkanaście świetnych przedmiotów w bardzo dobrych cenach.

Poszewka HICKORY

Krzyżyki to motyw, który bardzo często pojawia się w skandynawskich wnętrzach. Naszą uwagę zwróciła szara poszewka HICKORY ze złotą lamówką, ozdobiona białymi krzyżykami. Jest świetna! Jej wymiary to 40x40 cm.

Cena: 11,50 zł (przed przeceną: 22,95 zł).

Ręcznik BLOMBACKA

Geometryczne wzory i przygaszone kolory to kwintesencja skandynawskiego stylu. W sklepie JYSK znaleźliśmy świetny ręcznik BLOMBACKA o wymiarach 40x70 cm. Zrobiony jest w 100% z bawełny.

Cena: 5,50 zł (przed przeceną 7,75 zł).

Ramka na zdjęcie VALTER

Delikatna, czarna ramka VALTER urzeka prostotą. Można zostawić grafikę z motywacyjnym hasłem lub zastąpić ją fotografią przyjaciół. Ma 15x21cm cm.

Cena: 7,50 zł (przed przeceną 14,95 zł).

Dozownik do mydła LUCKSTA

Odpowiednio dobrane dodatki mogą zamienić łazienkę w luksusowe spa. Spodobały nam się akcesoria z serii LUCKSA, a zwłaszcza dozownik do mydła. Połączenie kolorowego szkła i metalu jest bardzo na czasie! 

Cena: 15 zł (przed przeceną 22,95 zł).

Wazon VISTI

Duże, szklane, minimalistyczne wazony już same w sobie będą piękną dekoracją. Wazon VISTI (8 cm średnicy, 12 cm wysokości) może być również świetną bazą, w której można wyczarować las w słoiku! 

Cena: 8,50 zł (przed przeceną 12,50 zł).

Litery ASNAN

Diabeł tkwi w szczegółach! Na drewnianych domkach ASAN namalowane są litery - można z nich tworzyć własne napisy. Każdy domek ma 3 cm szerokości, 4 cm długości i 6 cm wysokości. 

Cena (za szt.): 12 zł (przed przeceną 22,95 zł).

Kosz MANUEL

Kosze do przechowywania drobiazgów powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu. Kosze MANUEL dostępne są w kilku niebanalnych kolorach. Mają 25 cm szerokości, 25 cm długości i 14 cm wysokości. 

Cena: 10 zł (przed przeceną 16,95 zł).

Kosz na bieliznę ASGEIR

Kosze na bieliznę to przedmioty, które obowiązkowo powinny znaleźć się w każdej łazience. Nam spodobały się kosze ASGEIR. Ich wymiary to 36 cm średnicy i 50 cm wysokości. Warto pomyśleć nad zakupem dwóch sztuk - na jasne i ciemne ubrania. 

Cena: 22,50 zł (przed przeceną: 29,95 zł).

Wazon JANNIK

Wazon JANNIK został zaprojektowany tak, by nawet pojedynczy kwiat prezentował się w nim doskonale. Otwory w pokrywce pozwalają na tworzenie wyjątkowych kompozycji. Wazony mają 15 cm wysokości i 10 cm średnicy.

Cena: 11,50 zł (przed przeceną 16,95 zł).

Poszewka DUEHODE

Grafit i złoto - duet zawsze na czasie. Dodatkowo poszewka DUEHODE ozdobiona jest modnymi obecnie geometrycznymi wzorami. Jej wymiary to 50x50 cm.

Cena: 11 zł (przed przeceną: 22,95 zł).

Ramka na zdjęcia VALTER

Motyw liści jest teraz na topie! A jeśli grafika wam się nie podoba, wystarczy wymienić ją na inną. Taka prosta ramka (40x50 cm) zawsze będzie wyglądać dobrze.

Cena: 17,50 zł (przed przeceną: 34,95 zł).

Dywanik łazienkowy HALLSTAVIK

Dywanik HALLSTAVIK świetnie sprawdzi się nie tylko w łazience. Ma wymiary 50x80 cm. Zrobiony jest w 100% z bawełny.

Cena: 35 zł (przed przeceną 49,95 zł).

Zasłonka prysznicowa TOTRA

Kto powiedział, że zasłonki prysznicowe muszą być gładkie? W JYSK znaleźliśmy piękną zasłonkę TOTRA (150x200 cm) ozdobioną motywem piór. 

Cena: 40 zł (przed przeceną 49,95 zł).

Kosz na bieliznę ENAR

Jasny kosz do białych ubrań, ciemny do kolorowych - segregowanie prania od razu robi się prostsze. Kosze mają uchwyty, które ułatwiają przenoszenie. Sprytne!

Cena: 45 zł (przed przeceną 59,95 zł).

Narzuta ALVIK

Nowa narzuta to najprostszy sposób na małą metamorfozę sypialni. Spodobała nam się narzuta ALVIK w głębokim, szarym kolorze. Ma wymiary 160cmx200 cm.

Cena: 50 zł (przed przeceną 89,95 zł).

Półka ścienna ILBRO

Modułowe, heksagonalne półki od kilku sezonów królują w naszych wnętrzach. Można je ze sobą zestawiać, tworząc niebanalne kompozycje. W JYSK znaleźliśmy półki ścienne ILBRO (w zestawie 3 sztuki w różnych rozmiarach), wykonane z jasnej sklejki. 

Cena: 75 zł (przed przeceną 119 zł).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.