System - nowość Ćmielów Design Studio

Ćmielów Design Studio słynie z projektów prezentujących współczesne oblicze porcelany i nowe wyobrażenie o zastawie stołowej. Najświeższa propozycja od CDS to naczynia, które urzekają designem i funkcjonalnością. Naczynia z kolekcji System są wyjątkowo stabilne - dzięki nim picie i serwowanie kawy nigdy nie było tak przyjemne!

Stabilna konstrukcja

Zestaw espresso System zaprojektował Marek Cecuła. Na czym polega wyjątkowość tego projektu? Filiżanka i spodek łączą się ze sobą rowkowaną powierzchnią. Linearny, symetryczny wzór stanowi rozwiązanie estetyczne i użytkowe. Wzajemnie dopasowujące się formy sprawiają, że całość "konstrukcji" jest niezwykle stabilna.

Kawa w ruchu

Delikatnie zakrzywione ku górze brzegi spodka sprawiają, że filiżanka zawsze pozostaje na swoim miejscu. Ten funkcjonalny komplet pozwala na degustację kawy nawet podczas spacerowania. Doceni go każdy, kto poranki spędza w pośpiechu, z filiżanką ulubionego napoju w jednej ręce, drugą zapinając guziki koszuli.

Nowoczesne technologie

Modele kolekcji System powstały z wykorzystaniem nowych technologii druku 3D, które zostały zastosowane w produkcji porcelany. Współczesna estetyka i prosta forma sprawia, że System sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Będzie doskonałym prezentem dla zabieganego wielbiciela kawy.

Dwa warianty

Produkty występują w dwóch wersjach: białej - szkliwionej oraz czarnej - wykończonej w macie.

Zestaw kawowy

Cała kolekcja System to zestaw składający się z czajnika, cukiernicy i filiżanki ze spodkiem. Obiekty będą osobno pakowane i sprzedawane indywidualnie. W planach CDS jest stworzenie pełnego zestawu stołowego, czyli dalszy ciąg systemu...

Premiera

Cały zestaw System (czajnik, cukiernica i filiżanka ze spodkiem) został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas targów Ambiente 2018.

Produkt na rocznicę

Jest to wyjątkowy projekt na 5. rocznicę powstania Ćmielów Design Studio. Filiżanka System została wyselekcjonowana w konkursie "Solution" w ramach Ambiente 2018.

System w pigułce

Projekt: Marek Cecula 2017
Produkcja: Ćmielów Design Studio
Material: White & black porcelain, glaze
Wymiary: filiżanka - 100ml - 4x4x4cm; spodek - 5x5cm.