Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne mogą być interesującym elementem dekoracyjnym domu. Przedstawiamy najciekawsze rozwiązania.

Drzwi szklane

Drzwi wewnętrzne mogą być wykonane w różnych materiałów, coraz większą popularność zdobywają drzwi, których skrzydło jest wykonane ze szkła.Drzwi włoskiej firmy OTC to bardzo różnorodna kolekcja drzwi tradycyjnych lub przesuwnych.

 

Dzwi przesuwne

Oferta firmy OTC przedstawia bardzo różnorodne wzory, m.in. wizerunki znanych osób, motywy kwiatowe, subtelne wzory graficzne. Możliwe jest też wykonanie wzoru na zamówienie.

Szklane skrzydło jako element dekoracyjny kuchni

Szklane drzwi w zależności od wzoru mogą pojawić się w różnych pomieszczeniach. Delikatny wzór i soczysty cytrynowy kolor ożywią minimalistycznie zaaranżowaną kuchnię. Mogą to być drzwi do spiżarni.

Drzwi w łazience

Dzięki odpowiednio dobranemu wzorowi, szklane drzwi mogą zostać wykorzystane w łazience. Zapewnią dyskrecję i komfort użytkowania, pełniąc przy tym funkcję dekoracyjną. Dodatkowo przesuwne drzwi pozwalają na dużą oszczędność miejsca. Idealne w małych mieszkaniach.

Drzwi projektu Karima Rashida

Kolekcja drzwi wewnętrznych SENSUNELS włoskiego producenta Dibi Group zaprojektowana została przez Karima Rashida.  Model CHECK jest idealny do pokoi dziecięcych.  Mix kolorów, nowoczesna i zabawna grafika.

Model Fend wg Karima Rashida

Model FEND to spokojny rysunek fal, może pojawić się w pokoju nastolatka.

Projekt charakterystyczny dla stylu Karima Rashida - bardzo kolorowe drzwi

Model FREE to intensywna kolorystyka, tak lubiana przez Rashida.

Model Veil idealny w domowym biurze

Model VEIL sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Kolekcja Perspektiv firmy Dana

Interesującą propozycję posiada w swojej ofercie austriacka firma Dana. Skrzydło to kombinacja wąskich pasków masywnego drewna i bezbarwnego plexi, dzięki takiemu połączeniu przez drzwi przenikają subtelne smugi światła.

Drzwi z serii Perspektiv

Idealne w pomieszczeniach, które wymagają doświetlenia.

Drzwi jak dzieło sztuki

Drzwi artystyczne firmy Bertolotto. Sygnowane nazwiskiem artysty, który je zaprojektował -Elio Garis.

Drzwi zaprojektowane przez Elio Garis

Każdy z siedmiu modeli ma swój niepowtarzalny wzór i kolor. Drzwi na zamówienie

Drzwi z wentylacja

Drzwi Luna zaprojektowane przez Ricka Lewisa. Posiadają szereg otworów, które przesuwając specjalną gałkę można otwierać i zamykać, dzięki temu pomieszczenie może być odpowiednio doświetlone i wentylowane.

Drzwi wykonane techniką fusingu

Fusing to metoda, która polega na stapianiu szkła. Dzięki temu możliwe jest połączenie wielu kawałków szkła w jedną taflę i utworzenie motyw plastycznego albo ozdobnego detalu.
Więcej o: