Halloween to zabawa

Zgodnie z tradycją ludzie bawią się, dekorują domy, oglądają horrory. Najważniejszą zasadą w przygotowaniu domu na Halloween jest dobór odpowiednio upiornych rekwizytów.

Dynia

Dekoracje z dyni można wykonać samodzielnie. Ceramiczną wazę w kształcie dyni oferuje sklep internetowy ghoulgallery.com.

Dekoracyjne poduszki

Wystarczy kilka detali, by wnętrze mieszkania było przygotowane na Halloween. Jednym z takich elementów mogą być dekoracyjne poduszki. Do kupienia w sklepie etsy.com za 30$.

Dyskretne oświetlenie

Poza dynią i lampionami, ciekawie prezentować się mogą ogromne, czarne i pomarańczowe świeczniki. Cena 13$, victoriantradingco.com

Zastawa stołowa

Zabawne talerze z tworzywa sztucznego, które można myć w zmywarce, cena 14,99$ do kupienia w sklepie potterybarnkids.com

Doprawianie jak z horroru

Solniczkę i pieprzniczkę w kształcie mózgu można kupić w sklepie internetowym thinkgeek.com, cena 9,99$. Produkt wykonany jest z ceramiki. Niewielki magnesik lekko przytrzymuje obie półkule mózgu.

Naklejki ścienne

Dekoracyjne naklejki przedstawiające pająki i nietoperze można kupić w sklepie etsy.com, cena 14,50$ za komplet (8 pająków i 4 nietoperze). Polski sklep oferujący naklejki to min. Artofwall.pl

Kule do kąpieli

Kule do kąpieli w kształcie gałek ocznych przywodzą na myśl najstraszniejsze sceny z horrorów. Idealne na wieczór Halloween. Można kupić w sklepie internetowym etsy.com.

Dekoracje na święto Halloween z polskich sklepów - Lampion dynia

Ceramiczny lampion w kształcie dyni, w którym świeczka umieszczona jest z tyłu lampionu. Posiada stalowy uchwyt do przenoszenia. Cena 19 złotych (partybox.pl)

Makabryczna zasłonka prysznicowa

Dekoracje z okazji Halloween mogą pojawić się również łazience. Zasłonkę Horror Movie można kupić z sklepie internetowym pricebusters.pl, cena 68,00 zł.

Produkty na Halloween z polskich sklepów - kieliszki

Plastikowe kieliszki do martini z trupią czaszką i ozdobnym kwiatem. Cena 35 złotych (partybox.pl)

Ogromna misa na chipsy - oferta z polskiego sklepu

Olbrzymia plastikowa misa z motywem trupiej czaszki. Cena 69 złotych (partybox.pl)

Nietoperze - dekoracja sufitowa

Przerażające nietoperze mogą zawisnąć na suficie, rozmiar dekoracji 365x30cm, cena 36,27 złotych (multideco.pl)

 

Papierowe lampiony

Lampion z papieru o średnicy 40 cm, cena 10,74 zł (multideco.pl)

Słodkie dodatki jako uzupełnienie upiornej dekoracji

Słodkie ozdoby cukiernicze w czterech wzorach, wyciskane z masy cukrowej. Można nimi ozdobić babeczki, drobne ciasteczka albo tort. Zestaw zawiera po cztery sztuki ozdób w czterech wzorach: dynia, nietoperz, baba-jaga i duch. Cena 23,60 złote (tortownia.pl)

 

 

Więcej o: