Łazienka przyjazna dziecku

Oto kilka ciekawych pomysłów z polskich sklepów.

Nakładka na sedes

Kiedy już przekonamy nasze dziecko do pożegnania się z ukochanym nocnikiem, musimy ułatwić mu korzystanie z toalety dorosłych. Nakładka na sedes z wygodnym i miękkim siedzeniem z obiciem z pewnością się przyda. Nakładka posiada dwa uchwyty na których dziecko może się oprzeć w taki sposób, że rączki nigdy nie będą dotykały mało higienicznych części sedesu.

Dostępność: sklepmojegodziecka.pl
Cena: 69zł

Otto, spec od nici dentystycznej

Do używania nici dentystycznej przekonuje Otto. Otwierany ludek posiada schowany w brzuszku kłębek nici dentystycznej, którą podaje ustami (niestety bez zębów). Nić można łatwo urwać na trzymanym w łapce metalowym uchwycie.

Dostępność: fabrykaform.pl
Cena: 54zł

Panda przechowa szczoteczkę

Musisz codziennie namawiać Twojego malucha do mycia zębów i nie bardzo wiesz jak w tym znaleźć coś fajnego? Albo dziecko już wie, że trzeba myć zęby, ale szczoteczka się jeszcze wymyka spod kontroli. A to spadnie na podłogę, a to wpadnie za szafkę?

ROZWIĄZANIE: Flipper to estetyczne i higieniczne etui na szczoteczkę do zębów. Opatentowany mechanizm otwiera się i zamyka, kiedy chcesz włożyć lub wyjąć szczoteczkę - mały klik, a tyle frajdy! Szczoteczka jest przechowywana higienicznie (żadnego przytulania z innymi jak w tradycyjnym kubeczku) i w porządku (etui przyczepia się na ścianie na przyssawki). Mycie zębów to teraz bardziej zabawa niż higieniczny obowiązek.

Etui pasuje do każdej standardowej szczoteczki. Sprawdza się także jako etui w podróży.

Cena: 39zł
Dostępność: mamagama.pl

Dundee, krokodyl od czystych paznokci

Dundee pozwala utrzymać paznokcie zawsze w nieskazitelnej czystości. Poręczna szczoteczka jest elementem kolekcji Bath niemieckiego producenta Koziol specjalizującego się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Zawinięty kolor krokodyla ułatwia operowanie szczotką. Produkt dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych przezroczystego tworzywa. Dundee to kolejny z zabawnych zwierzęcych pomocników w ofercie firmy Koziol.

Dostępność: fabrykaform.pl
Cena: 39zł

Króliczek do czesania

Ten uroczy króliczek nie jest tylko ozdobą. To fantastyczny (i estetyczny) zestaw do pielęgnacji włosów naszego maluszka. Uszy króliczka to szczotka i grzebyk, podstawa to bezpieczne i lekkie lusterko, w którym dziecko może się przeglądać podczas czesania.

Dostępność: mamagama.pl
Cena: 89zł

Łódka dla małego podróżnika

Gumowy korek do wanny z łańcuszkiem i plastikowym statkiem złożonym z mapy świata. Gadżecik dla małych i dużych entuzjastów częstych kąpieli oraz małych morskich przygód, Kolumba i Magellana. Produkt z kolekcji słynnej marki Luckies™.

Dostępność: crazyshop.pl
Cena: 38zł

Astronauta bierze kąpiel

Kaczuszka w wannie to już niezbędny, wręcz kultowy gadżet. Nie musi to być jednak standardowa, żółta kaczuszka. Kreatywni rodzice z pewnością zdecydują się na ten oto zestaw.
Astronauci spodobają się dzieciom, które nieustannie zadają pytania "Dlaczego słońce świeci i do czego służy księżyc?"

Dostępność:mamagama.pl
Cena: 42zł

Mycie głowy bez łez

Kubek do mycia głowy to idealne rozwiązanie, gdy dziecko boi się mycia włosów. Kubek ma miękką, elastyczną krawędź, która tworzy wokół czoła barierę - dzięki niej woda nie spływa po buzi, a tego maluchy nie lubią najbardziej. Dostępny w trzech kolorach: niebieski, zielony, pomarańczowy.

Dostępność: sklepmojegodziecka.pl
Cena: 27zł

Poncho kąpielowe

Ten mały strój kaczuszki może nam posłużyć jako szlafroczek po kąpieli malucha. Jest miękki i bardzo przyjemny w dotyku, z pewnością spodoba się dziewczynkom. W ofercie sklepu znajdziecie również coś dla chłopców- poncho małpka.

Dostępność: crazyshop.pl
Cena: 94zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.