Aranżacja przedpokoju

Przedpokój to miejsce, które pełni wiele funkcji. To tutaj zdejmujemy wierzchnie okrycie po powrocie do domu, zostawiamy buty, przechowujemy różne przedmioty, przygotowujemy się do wyjścia lub witamy gości. W zależności od przestrzeni, którą dysponujemy w przedpokoju, możemy w tym miejscu zastosować kilka rozwiązań.

Ławka w przedpokoju

Ławka z pojemnikiem na szale, parasole lub inne akcesoria. Możemy na niej nie tylko usiąść przygotowując się do wyjścia, ale również służy do przechowywania.

Ławka w stylu retro

W sytuacji, gdy dysponujemy dużym, przestronnym holem a pozostała części domu urządzona jest w stylu retro, nie musimy w przedpokoju szukać dodatkowego miejsca do przechowywania. Możemy tam ustawić dużą ławkę, dekorując ją stylowymi poduszkami. Wiklinowe kosze pod ławką i wiszące na ścianie obrazy w dekoracyjnych ramach uzupełnią stylizację.

Komoda

W przedpokoju możemy zaplanować miejsce na ustawienie komody. Na ścianie nad komodą można powiesić duże lustro. Będzie to idealne miejsce by w nie zerknąć na chwilę przed wyjściem z domu. Komoda natomiast zapewni dużo miejsca do przechowywania. Tak jak na zdjęciu może to być również regał, którego półki wypełnimy wiklinowymi koszami lub plastikowymi pojemnikami, które łatwo jest wyjąc i zabrać w inne miejsce.

Wieszak - naklejka

Naklejki ścienne pojawiły się już w pokojach dziennych, sypialniach, kuchniach i łazienkach. Interesująco w przedpokoju może wyglądać naklejka przedstawiająca wieszak. Można ją nakleić na ścianie albo na drzwiach. Dodatkowo montując w ścianie haczyki wieszak wygląda jak prawdziwy.

Wieszak

Ściany w przedpokoju mogą być idealnym miejscem ekspozycji zbioru wieszaków. Pod warunkiem, ze jest to nasze hobby i mamy ich rzeczywiście dużo. Na zdjęciu różne wieszaki rozmieszczone równomiernie na tej samej ścianie zastępują tradycyjny wieszak spotykany w tego typu miejscu.

Toaletka w przedpokoju

Toaletka firmy Benchmark została zaprojektowana przez duet Sarah Kay i Andrea Stemmer z pracowni Kay+Stemmer. Wykonano ją z drewna orzechowego, a wnętrze wyłożono różową skórą. Posiada bardzo praktyczne dwie duże szuflady i dodatkowo zamykane lustro. Idealna do przedpokoju lub sypialni.

Toaletka marki Benchmark

Konsola

Konsole mogą pojawić się tam gdzie jest mało miejsca. Pozwolą na odłożenie kluczy, telefonu lub dokumentów. Na zdjęciu interesująca i nierzucająca się w oczy konsola z giętego szkła w towarzystwie portretu królowej, dekoracyjnych ścian i turkusowych siedzisk.

Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble wielofunkcyjne są bardzo często wybierane z prostego powodu. Oferują dużo możliwości i funkcji do wykorzystania. Pólka na kapelusze, haczyki, lustra, zamykane szafki na buty oraz inne akcesoria pozwolą na utrzymanie porządku w przedpokoju. Na zdjęciu meble firmy Hulsta.

Wieszaki do schowania

Nowoczesne meble do przedpokoju bądź garderoby oferuje austriacka firma Team7. W zestawie znajdziemy lustra, ławki, szafki, wieszaki, szuflady, panele ścienne, stojaki na buty. Ciekawym rozwianiem jest panel ścienny z umieszczonymi na różnej wysokości składanymi haczykami wieszaków. Idealne w sytuacji pojawienia się w domu gości.

Akcesoria - stojak na parasole

Wazon Waterproof wykonany jest z porcelany i może służyć za stojak na parasole. Produkt sygnowany znaną już marką Qubus Design, zaprojektowany przez Maxima Velcovskiego.

Więcej o:
Copyright © Agora SA